Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6116
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Imprezy w Termach Cieplickich

Czwartek, 17 maja 2018, 11:50
Aktualizacja: Sobota, 26 maja 2018, 6:59
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Imprezy w Termach Cieplickich
Fot. Przemek Kaczałko
Imprezy dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a więc każdy znajdzie coś dla siebie – tak zapowiadają się wakacje w Termach Cieplickich, na które przedstawiciele spółki i władz miasta serdecznie zapraszają. Największym wydarzeniem będzie 16 czerwca koncert zespołu The Dumplings.

Już 30 maja planowane jest otwarcie basenu sezonowego, a z okazji wigilii Dnia Dziecka impreza skierowana do najmłodszych, czyli konkursy i zabawy dla dzieci. Kilka dni później (5 czerwca) odbędzie druga edycja akcji ,,Bezpieczne wakacje”. Połączenie nauki i zabawy to idealne rozwiązanie dla młodych pływaków. Dzieciaki oprócz kąpieli w basenach będą miały okazję nauczyć się zasad bezpiecznego zachowanie nad wodą, udzielania pierwszej pomocy oraz wzywania służb ratunkowych – zapowiadają organizatorzy. - Chcemy zorganizować zawody dla dzieci z upominkami oraz słodkim poczęstunkiem na koniec – powiedział Dariusz Stolarczyk, prezes Term Cieplickich. Jak zapowiada zarządzający spółką, oferta została skierowana do jeleniogórskich placówek oświatowych, jednak dzieci, które tego dnia przybędą z rodzicami, również będą mile widziane.

Kolejnym wydarzeniem ma być koncert The Dumplings w strefie basenów zewnętrznych, który zaplanowano na 16 czerwca. Fani zespołu będą mogli rozkoszować się muzyką na żywo relaksując się na leżaku, tańcząc pod sceną lub szalejąc w basenie z wodą termalną – zachęcają przedstawiciele spółki. - Zespół jest teraz na topie. Byli na takich festiwalach, jak Open'er czy Przystanek Woodstock. Myślę, że wśród młodych ludzi w wieku 20-40 lat będzie wysoka frekwencja – zapowiada Sabina Robak z Term Cieplickich.

Następne imprezy szykują się w lipcu. Picnic of colors, czyli kolorowy piknik i wielkie grillowanie to coroczna impreza - w tym roku zaplanowana na 6 lipca. W strefie basenów zewnętrznych na gości czeka zabawa, a dodatkowymi atrakcjami będą: bitwa na balony z wodą, animacje dla dzieci, balonowa siatkówka, konkursy, aquaaerobic i wiele innych. Będą też masaże na świeżym powietrzu.

- Oglądaliście kiedyś dobry film pluskając się w basenach z ciepłą wodą? - pytają pracownicy spółki. 27 lipca będzie okazja podczas nocnego kina wodnego! Na tym jednak zabawa się nie kończy, ponieważ w dalszej części wakacyjnej przygody - 10 sierpnia odbędzie się Projekt Plaża – palemki, dmuchańce, tańce, hulańce, a to wszystko wieczorową porą.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group