Niedziela, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3151
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: III edycja projektu "Senior na czasie”

Poniedziałek, 4 maja 2015, 8:24
Aktualizacja: 8:27
Autor: KSON
Jelenia Góra: III edycja projektu "Senior na czasie”
Fot. Archiwum
Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w III edycji projektu projekcie „SENIOR NA CZASIE – kształtowanie kompetencji z zakresu umiejętnego posługiwania się nowoczesnymi technologiami u osób 60+”. Od jutra (5.05) rusza nabór.

W ramach realizacji projektu zaplanowano m.in. następujące działania:
- 3 dniowe WYJAZDOWE warsztaty psychologiczne (integrująco - motywujące)
- pierwsza połowa czerwca, zapewniamy całodzienne wyżywienie i nocleg w atrakcyjnym obiekcie hotelowym - szkolenie z zakresu obsługi komputera i innych urządzeń – 4 m-ce (lipiec-październik) x 32 godziny, w tym m.in: obsługa programu do obróbki zdjęć, obsługa przeglądarek internetowych zakładanie konta pocztowego, obsługa portali społecznościowych (Facebook, Nasza Klasa itp.), nauka obsługi konta bankowego, nauka tworzenia i prowadzenia własnego bloga
- dla chętnych -wyrównawcze zajęcia w kawiarence internetowej

Nauka - w 3 grupach – poziom podstawowy i średniozaawansowany (szczególnie zapraszamy Uczestników 1 i 2 edycji projektu „Senior na czasie…”) oraz w grupie dla osób niewidzących i niedowidzących.

Rekrutacja rozpocznie się 5 maja 2015r. Osoby chcące wziąć udział w projekcie zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem projektu oraz wypełnienia Ankiety rekrutacyjnej dostępnych w siedzibie KSON oraz na www.kson.pl – informuje organizator.

Więcej informacji pod numerem 757524254 lub osobiście w siedzibie Sejmiku oraz na www.kson.pl

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group