Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 31 stycznia
Imieniny: Jana, Marceliny
Czytających: 13242
Zalogowanych: 92
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: II Forum Turystyczne (ForTur)

Poniedziałek, 3 listopada 2025, 15:22
Aktualizacja: 15:23
Autor: KARR
Jelenia Góra: II Forum Turystyczne (ForTur)
Fot. KARR

W zeszłym tygodniu odbyło się się II Forum Turystyczne (ForTur) zorganizowane przez Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu - Filia w Jeleniej Górze oraz GoHotel, w którym miał przyjemność uczestniczyć Hubert Papaj – Prezes Zarządu.

To wyjątkowe spotkanie poświęcone było rozwojowi branży turystycznej w Karkonoszach i na Dolnym Śląsku. Forum stało się przestrzenią do wymiany doświadczeń, prezentacji dobrych praktyk oraz rozmów o kierunkach rozwoju i nowych wyzwaniach stojących przed sektorem turystycznym.

– ForTur to wydarzenie, które inspiruje i daje impuls do dalszego działania. Pokazuje, że turystyka w naszym regionie ma ogromny potencjał, a jej rozwój zależy od ludzi, którzy z pasją ją tworzą – zaznaczył Hubert Papaj, Prezes Zarządu KARR S.A.

Cieszymy się, że mogliśmy być partnerem tego inspirującego wydarzenia, które pokazuje, jak duże znaczenie ma współpraca dla rozwoju turystyki w regionie.

Sonda

Co myślisz o spożywaniu alkoholu na studniówkach?

Oddanych
głosów
330
Wypada, żeby był całkowicie zabroniony
54%
Powinien być dozwolony - w zabawie uczestniczą pełnoletnie osoby
46%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Kulisy obsesji nienawiści Hitlera do Żydów
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Jelenia Góra - KARR
Zakończenie VI edycji Uniwersytetu Liderów
 
Ciekawe miejsca
Nowy Kościół – ruiny, które wciąż opowiadają
 
Kultura
Hania z SP 15 i jej pokaz akrobatyki
 
Ciekawe miejsca
Dziwiszów – pałac na górskim grzbiecie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group