Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 13621
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: I ślubuję Ci… – wernisaż pełen miłości

Piątek, 21 czerwca 2019, 10:25
Aktualizacja: Niedziela, 23 czerwca 2019, 6:05
Autor: MDK "Muflon"
Jelenia Góra: I ślubuję Ci… – wernisaż pełen miłości
Fot. MDK "Muflon"
W środę (19.06) miał miejsce wyjątkowy wernisaż fotografii ślubnych z rodzinnych albumów jeleniogórzan. Na wystawie zaprezentowane zostały oryginalne i powiększone zdjęcia, które ukazują osobistą historię zamkniętą w jednym kadrze.

Wystawa „I ślubuję Ci…” to forma spotkania, które pomoże obejrzeć się za siebie, zatrzymać, zatęsknić… To podróż w czasie i historii. To przywołanie wspomnień pięknych i radosnych, ale też i tych, które są trudne i niewygodne. To przywrócenie pamięci, która bez względu na wszystko jest wartościowa i fundamentalna. To historia, którą tworzymy dla siebie samych i przyszłych pokoleń.

Wystawa związana jest z kolorem czerwieni – czerwień to kolor życia, a życie z kolei to miłość. Wszyscy jesteśmy zrodzeni z miłości, towarzyszy nam ona przez całe życie – od momentu narodzin wiedzie nas przez wszystkie dni – mówiła Agata Makutynowicz, kuratorka wystawy, zachęcając gości do udania się w historyczną podróż o miłości.

Wystawę można obejrzeć do końca sierpnia. Wstęp jest bezpłatny.

II Festiwal Obrzędów – Miłość dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz budżetu Miasta Jelenia Góra.

Twoja reakcja na artykuł?

1
50%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group