Środa, 17 sierpnia
Imieniny: Julianny, Jacka
Czytających: 7704
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Hubertus w Stajni Rybnica

Niedziela, 19 października 2014, 9:03
Aktualizacja: Poniedziałek, 20 października 2014, 8:10
Autor: Mea
Region: Hubertus w Stajni Rybnica
Fot. Mea
Olimpiada na sianie, loteria fantowa, pokaz tresury psów, wystawa nadleśnictwa, gonitwa za lisem oraz koncerty lokalnych zespołów – to wszystko działo się podczas wczorajszego (18.10.) Hubertusa w Stajni Rybnica. Była też "Olimpiada na Sianie", którą zorganizowała Fundacja ProSanus.

Imprezę przygotowało Stowarzyszenie Goduszyn, właściciele Stajni Rybnica i Fundacja ProSanus, która zaprosiła uczestników na "Olimpiadę na sianie". Odbyły się turnieje rodzinne: wyścigi taczek, pokonywanie toru przeszkód z siana, szukanie „igły” w stogu siana, liczne konkurencje zręcznościowo-sprawnościowe oraz wspólne szukanie skarbów.

- Olimpiada jest super. Szczególnie dzieci zaangażowały się we wspólną zabawę. Najfajniejsze było skakanie w workach – mówił pan Krzysztof z Jeleniej Góry.

– Najbardziej podobały mi się skoki przez snopki siana i wdrapywanie na wielkie bale – powiedział Rafał z Jeleniej Góry.

W konkurencjach brali udział również rodzice. – Rzucanie kaloszem wcale nie było łatwe. A najciężej skakało się w worku, przy czym było najwięcej frajdy. Powinno być więcej takich imprez – stwierdziła Krystyna Krzywicka z Jeleniej Góry.

Pokaz tresury psów i gonitwa za lisem na koniach skupiały uwagę widzów. W trakcie imprezy prowadzona była też loteria fantowa "Hubertus 2014" z nagrodami, a dochód będzie przeznaczony na organizację zabawy mikołajkowej. Wystąpiły lokalne zespoły Rybniczanki i Perfektum.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group