Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3929
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hubert Papaj szefem PO – pokonał Marcina Zawiłę

Niedziela, 6 października 2013, 7:31
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 października 2013, 14:27
Autor: Angela
Jelenia Góra: Hubert Papaj szefem PO – pokonał Marcina Zawiłę
Fot. Angela
Były już wiceprezydent Jeleniej Góry dwukrotnie większą liczbą głosów (31:15) zwyciężył z prezydentem miasta Marcinem Zawiłą. Takie poparcie otrzymał w wyborach na przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Zarządu Powiatu Grodzkiego Jeleniej Góry. Głosowanie odbyło się wczoraj (5.10).

Hubert Papaj został wybrany na przewodniczącego zarządu PO w Jeleniej Górze po raz drugi. Tę funkcje sprawował bowiem od 2010 roku. W tych wyborach Marcin Zawiła był jego jedynym kontrkandydatem. Stąd przed wyborami pojawiła się nieoficjalna informacja, że Marcin Zawiła chciał, żeby Hubert Papaj zrezygnował z kandydowania, a kiedy ten się nie zgodził, 16 września br. Marcin Zawiła odwołał go z funkcji swojego zastępcy, za oficjalny powód podając trudną sytuację finansową miasta. Od tej chwili w kuluarach głośno mówiło się o konflikcie tych polityków i walce o stanowisko przewodniczącego zarządu PO.

- Nie komentuję tego, to są wewnętrzne sprawy Platformy Obywatelskiej – mówi Hubert Papaj, który potwierdza wyniki wczorajszych wyborów i tak odpowiada na pytanie o swoje plany na najbliższą czteroletnią kadencję: Wybory do Zarządu Powiatu Grodzkiego Jeleniej Góry były kolejnym elementem wyborów całościowych do PO. We wrześniu odbyły się wybory do kół, z końcem października czekają nas jeszcze wybory do zarządu województwa i dopiero po ich rozstrzygnięciu przedstawię plan działania na najbliższą kadencję.

Hubert Papaj urodzony w 1974 roku w Jeleniej Górze jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydziału Prawa i Administracji gdzie ukończył studia magisterskie zarówno na kierunku Prawo i Administracja oraz Zarządzanie i Marketing o specjalności zarządzanie jednostkami gospodarczymi. Naukę kontynuował na studiach podyplomowych z "Prawa i gospodarki Unii Europejskiej" oraz z pedagogiki. Ukończył też studia MBA na WSB/Franklin University. Był m.in. prezesem Zarządu Przewodniczących Rad Gmin i Powiatów Dolnego Śląska, członkiem Komisji Rewizyjnej Regionu Dolnośląskiego, przewodniczącym Koła nr 2 PO w Jeleniej Górze oraz zastępcą prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (46)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
71
Tak
76%
Nie
14%
Było blisko...
10%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Churami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
 
Kultura
Sanie rogate – wczoraj i dziś
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group