Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7486
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Hubert Papaj kieruje szpitalem w Janowicach Wielkich

Środa, 4 marca 2015, 8:09
Aktualizacja: Czwartek, 5 marca 2015, 8:52
Autor: Angela
Janowice Wielkie: Hubert Papaj kieruje szpitalem w Janowicach Wielkich
Fot. Archiwum Jelonki.com
Kilka dni temu pisaliśmy o politycznej giełdzie stanowisk. Nasz informator mówił m.in. że w ramach spłacania długów wyborczych Huber Papaj ma otrzymać stanowisko dyrektora szpitala w Janowicach Wielkich. Wtedy ta informacja nie była jeszcze jawna. Dzisiaj oficjalnie już wiadomo, że Hubert Papaj (PO) od minionej środy (25.02) pełni funkcję zastępcy dyrektora tej placówki. Dotychczasowa p.o. dyrektora Małgorzata Mrożek zrezygnowała ze stanowiska.

Objęcie stanowiska wicedyrektora Zespołu Profilaktyki i Rehabilitacji w Janowicach Wielkich potwierdził nam wczoraj (3.03) Hubert Papaj.

- Z tego co wiem, pełniącą obowiązki dyrektora tej placówki jest Małgorzata Mrożek, która objęła to stanowisko, kiedy poprzedni dyrektor Mirosław Graf został wybranym na burmistrza Szklarskiej Poręby i na czas kadencji wziął bezpłatny urlop – mówi Hubert Papaj. – Ja otrzymałem stanowisko zastępcy dyrektora tej placówki i pracuję w tym charakterze od minionej środy. Umowę mam podpisaną na czas określony, czyli do powrotu dyrektora M. Grafa – dodaje H. Papaj.

Jak informuje natomiast rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego, po dyrektora Małgorzata Mrożek z końcem lutego br. zrezygnowała z pełnienia tej funkcji. - „W związku z tym konieczne jest powołanie nowego dyrektora. Kto nim zostanie, zadecyduje Zarząd Województwa na najbliższym posiedzeniu, w środę 4 marca” – czytamy w odpowiedzi Urzędu Marszałkowskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (86)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group