Sobota, 25 marca
Imieniny: Marii, Marioli
Czytających: 9083
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Hokus pokus, czyli grzeczne czarowanie w „Muflonie”

Środa, 1 marca 2017, 13:57
Aktualizacja: 18:49
Autor: Org
Jelenia Góra: Hokus pokus, czyli grzeczne czarowanie w „Muflonie”
Fot. Użyczone/MDK Muflon
Czary–mary, bum, bam, bim – niech się stanie wielki dym! – tymi magicznymi słowami czarowano ostatniej lutowej niedzieli w Miejskim Domu Kultury „Muflon”. I stało się!

Podczas Poranka Rodzinnego do wielkiego kotła Czarodziejki i Wróż wrzucili magiczne składniki: trzy chochelki uśmiechu, szczyptę dobroci i dwie łyżki miłości, a wyczarowali trzy bardzo ważne słowa, o których potem zaśpiewali razem z dziećmi: „PROSZĘ, PRZEPRASZAM I DZIĘKUJĘ – to czarów jest podstawa, musisz je ćwiczyć co dzień wytrwale, by nimi biegle władać...".

W trakcie warsztatów plastycznych uczestnicy w dużym skupieniu i uwadze wykonali 75 wspaniałych magicznych różdżek, a wielka musiała być ich moc, bo miała za zadanie spełnić dziecięce marzenia, które one same swymi niezwykłymi narzędziami umieszczały w kotle.

Po wspólnym czarowaniu i nabyciu wiedzy o potędze grzecznościowych zwrotów odbyło się, jak w każdej odsłonie poranków, losowanie nagród: książek „Czy dorośli zawsze mają rację?” i „Gdzie jest Kunegunda?”, puzzli, kolorowych pojemników, talonu na buciki, voucherów na pływalnię.

Kolejny Poranek Rodzinny pod tytułem „Babcia Czerwonego Kapturka” już wiosną - 26 marca. Cena biletu to 15 zł dla jednego dziecka, opiekunowie bezpłatnie uczestniczą w zabawie.


Cykl Poranków Rodzinnych dofinansowany jest z Budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group