Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 7451
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Gwiazda na gwiazdkę”. Było super!

Środa, 7 grudnia 2011, 9:09
Aktualizacja: 12:19
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: „Gwiazda na gwiazdkę”. Było super!
Fot. Tomasz Raczyński
Młodzi artyści, „Mrozu”, Kammel i tłumy w sali Teatru im. Norwida. Tak wyglądał wczoraj koncert charytatywny „Gwiazda na gwiazdkę”, który w Jeleniej Górze odbył się już po raz czwarty.

„Gwiazda na gwiazdkę” w Teatrze im. Norwida to projekt przygotowany z myślą o dzieciach i młodzieży niepełnosprawnej z Jeleniej Góry i okolic. – Celem przedsięwzięcia jest spełnienie marzeń naszych podopiecznych przez danie im możliwości zaprezentowania swoich talentów na szerszym forum, a także zetknięcia z idolem. Wierzymy w to, że koncert pozwala młodym chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych słabościach czy problemach – mówił nam Paweł Kaczmarowski, organizator, pomysłodawca i dyrektor artystyczny przedsięwzięcia.

Jak było wczoraj? „Super!”, dało się słyszeć co chwilę w sali Teatru im. Norwida. I to nie tylko z ust roześmianych dzieci, lecz także ich rodziców oraz zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło miejskich włodarzy, radnych i posłów. Młodym, utalentowanym artystom wręczono indywidualne nagrody. Na zakończenie imprezy wszyscy uczestnicy zaśpiewali kolędę.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group