Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 6103
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gryfów Śląski: Gryfów Śląski ma nową halę sportową

Środa, 2 czerwca 2010, 8:49
Aktualizacja: 8:53
Autor: KAM
Gryfów Śląski: Gryfów Śląski ma nową halę sportową
Fot. KAM
Było bardzo uroczyście w czasie otwarcia nowej hali sportowej w Gryfowie Śląskim. Na zaproszenie Olgierda Poniźnika burmistrza Gryfowa przyjechało wielu gości. Organizatorzy zaprezentowali prawdziwy pochód olimpijski.

Takiego prezentu z okazji dnia dziecka nie mógł się spodziewać chyba nikt. Wczoraj w Gryfowie Śląskim odbyła się uroczystość związana z otwarciem nowej hali sportowej. Na ceremonię otwarcia przybyli wykonawcy hali, samorządowcy, posłowie a gościem honorowym była Ewelina Staszulonek saneczkarka i olimpijka z Vancouver.

Już na samym początku młodzież i dzieci z gryfowskich szkół przygotowały prawdziwy pochód olimpijski składający się z 41 państw. Nie zabrakło też olimpijskiego znicza i medali, którymi obdarowani zostali wszyscy, którzy przyczynili się do wybudowania hali sportowej w Gryfowie Śląskim. Nowa hala kosztowała prawie 5 milionów złotych, ponad 1,5 miliona z tej kwoty udało pozyskać się z totalizatora sportowego, jest to pierwsza hala sportowa w Gryfowie Śląskim od 1945 roku – jak mówił Olgierd Poniźnik burmistrz Gryfowa Ślaskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group