Środa, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 3657
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Grodzka będzie brukowana

Piątek, 13 sierpnia 2010, 9:15
Aktualizacja: 9:15
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Grodzka będzie brukowana
Pełen wyrw asfalt zostanie zastąpiony kostką brukową.
Fot. TEJO
Trwają prace nawierzchniowe na ulicach, przy których położony jest Pasaż Grodzki. Częściowo już są pokryte kostką granitową. Pozostały jeszcze dwa etapy prac.

Mieszkańcy skarżą się na nierówno położoną kostkę na ulicy Jasnej. Fatalnie się po niej chodzi, zwłaszcza paniom w butach na obcasach. Ale nawet sprawna osoba może potknąć się o wystające kamienie. Tymczasem prace brukarskie wciąż trwają i niebawem obejmą swoim zasięgiem ulicę Grodzką.

Zakończył się drugi etap brukowania przy ulicy Jasnej od Banku City Handlowy do BZWBK. Trwa kolejny – od wspomnianego banku do zbiegu ulic Jasnej i Grodzkiej. W czwartym etapie wyremontowana zostanie nawierzchnia ulicy Grodzkiej od zbiegu ulic Jasnej i Grodzkiej do Hotelu Baron. Finał prac – we wrześniu.

Bruk kładzie wykonawca galerii Pasaż Grodzki, a prace nawierzchniowe są wpisane w projekt. Z ich oceną należy poczekać do zakończenia robót. Mieszkańcy mają bowiem nadzieję, że wymienione usterki zostaną poprawione i nie będą musieli chodzić na zakupy do nowoczesnego centrum handlowego po XIX-wiecznych kocich łbach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1192
Tak
26%
Nie
67%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group