Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7339
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grill – tak, ale nie tu?

Wtorek, 26 czerwca 2018, 5:57
Aktualizacja: Czwartek, 28 czerwca 2018, 7:36
Autor: WAC
Jelenia Góra: Grill – tak, ale nie tu?
Fot. WAC
Kilka dni temu informowaliśmy o powstającym polu grillowym na terenie parku na Wzgórzu Kościuszki w Jeleniej Górze. Okazuje się, że nie wszystkim ten pomysł się podoba, a zwłaszcza wątpliwości budzi lokalizacja nowego miejsca relaksu dla jeleniogórzan.
- Rozległa łąka, gdzie powstają trzy betonowe grille jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych zakątków tego parku – mówi pan Stanisław, który zadzwonił do naszej redakcji. - Nie rozumiem, dlaczego chce się je zniszczyć, skoro obok, bliżej oczka wodnego jest polanka, która moim zdaniem i moich znajomych, z którymi na ten temat rozmawiałem dużo bardziej nadawałaby się na ten cel. Znając życie śliczna łąka wkrótce zmieni się w śmietnisko i bezpowrotnie straci swój charakter – twierdził Czytelnik.
- Pole grillowe urządzamy w odpowiedzi na sygnały od mieszkańców, którzy mocno optowali za utworzeniem tego typu miejsca relaksu i odpoczynku – mówi zastępca prezydenta Jeleniej Góry Jerzy Łużniak. - Co do jego lokalizacji, to zawsze jest tak, że jednemu się ona będzie podobała, a drugiemu nie. Naszym zdaniem, miejsce jest bardzo dobre. Ogólnodostępne pole na grille będzie regularnie sprzątane przez Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej. Będzie też znajdować się pod okiem kamer monitoringu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group