Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7428
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Gratisowa rozgrywka

Czwartek, 24 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 24 sierpnia 2006, 14:10
Autor: Angelika Grzywacz
Jelenia Góra: Gratisowa rozgrywka
Fot. Angelika Grzywacz
Nie jest jeszcze za późno, żeby pograć za darmo.

Do końca wakacji dzieci i młodzież mają jeszcze szansę załapać się na bezpłatną grę w tenisa ziemnego na kortach przy ul. Sudeckiej. Pozostało już niewiele czasu, ale kort szósty, siódmy i ósmy są do dyspozycji dla chętnych do godziny piętnastej.

- Wiele osób już skorzystało - mówi kortowy Marian Chłopeniuk. Mieliśmy nawet takie dni, kiedy brakowało miejsca. Wtedy umożliwialiśmy grę nawet na innych kortach.
Przez cały okres wakacyjny z okazji skorzystało sporo dzieci i młodzieży.

- Poza młodymi mieszkańcami Jeleniej Góry przyjeżdżali do nas z Wrocławia i Warszawy w ramach zorganizowanych obozów - dodaje Marian Chłopeniuk.
Warto się więc pospieszyć i rozegrać przed szkołą kilka rozgrywek. Po zakończeniu wakacji za wejście na kort trzeba bedzie zapłacić. Godzina gry dla dzieci i młodzieży kosztuje 8 złotych od kortu, dla dorosłych 18 złotych. Pełnoletni członkowie klubu płacą po 10 złotych.

Dla wiceprezesa Bronisława Klementowskiego pieniądze nie są jednak najważniejsze.
- Mimo,że nie korzystamy z dotacji miejskich, nie pobieramy wysokich opłat za korzystanie z kortów - mówi.- Nie liczymy na zyski, a pieniądze, które uda nam się zgromadzić przeznaczamy na pomalowanie kortów. Najważniejsze, żeby jak najwięcej osób skorzystało z bezpłatnej zabawy, zarówno w tym, jak i w następnym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group