Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 2494
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gratisowa rozgrywka

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 24 sierpnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 24 sierpnia 2006, 14:10
Autor: Angelika Grzywacz
Fot. Angelika Grzywacz
Nie jest jeszcze za późno, żeby pograć za darmo.

Do końca wakacji dzieci i młodzież mają jeszcze szansę załapać się na bezpłatną grę w tenisa ziemnego na kortach przy ul. Sudeckiej. Pozostało już niewiele czasu, ale kort szósty, siódmy i ósmy są do dyspozycji dla chętnych do godziny piętnastej.

- Wiele osób już skorzystało - mówi kortowy Marian Chłopeniuk. Mieliśmy nawet takie dni, kiedy brakowało miejsca. Wtedy umożliwialiśmy grę nawet na innych kortach.
Przez cały okres wakacyjny z okazji skorzystało sporo dzieci i młodzieży.

- Poza młodymi mieszkańcami Jeleniej Góry przyjeżdżali do nas z Wrocławia i Warszawy w ramach zorganizowanych obozów - dodaje Marian Chłopeniuk.
Warto się więc pospieszyć i rozegrać przed szkołą kilka rozgrywek. Po zakończeniu wakacji za wejście na kort trzeba bedzie zapłacić. Godzina gry dla dzieci i młodzieży kosztuje 8 złotych od kortu, dla dorosłych 18 złotych. Pełnoletni członkowie klubu płacą po 10 złotych.

Dla wiceprezesa Bronisława Klementowskiego pieniądze nie są jednak najważniejsze.
- Mimo,że nie korzystamy z dotacji miejskich, nie pobieramy wysokich opłat za korzystanie z kortów - mówi.- Nie liczymy na zyski, a pieniądze, które uda nam się zgromadzić przeznaczamy na pomalowanie kortów. Najważniejsze, żeby jak najwięcej osób skorzystało z bezpłatnej zabawy, zarówno w tym, jak i w następnym roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~jaśka 24-08-2006 12:56
fajn ie ze jest kolejne miejsce gdzie dzieciaki moga za darmoche sie pobawić. Sama kieedyś chodziłam na ściankę i miło to wspominam...
~madziula 24-08-2006 15:11
super ze w Jelonce jest cos fajnego i to za dormo mniej mlodziezy bedzie pic i cpac!!!tylko zajmie sie sportem:):):)BRAWO!!!!oby tak dalej
~teofil 24-08-2006 16:00
Brawa dla prezesa klubu Pana Roberta Prystroma i w ogole dla calego zarzadu.
~alkoholik młody nie za stary 24-08-2006 22:01
jak sie nikogo nie zna to sie gra, a jak sie ekipe pozna to się pije i ćpa, sam tego doświadczyłem w te wakacje i wiem co pisze...no ale brawo za to że inny moga sie też dobrze bawić
~tenisista 25-08-2006 22:47
Szczególne słowa uznania i podziękowania dla Pana Mariana - opiekuna kortów(urocze zdjęcie). Zawsze uśmiechnięty, pogodny, z dużym poczuciem humoru. Do zobaczenia na kortach!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group