Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 5211
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Grali za głośno całą noc, teraz mają kłopoty

Poniedziałek, 6 maja 2013, 7:40
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2013, 7:55
Autor: Mea
– Było ich słychać w Cieplicach i Staniszowie, a grali w okolicy ul. Zgorzeleckiej – mówili mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic. – W nocy z 3 na 4 maja otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń o głośnej muzyce, która nie pozwala spać mieszkańcom miasta – poinformowała Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Wstałem o świcie, bo nie mogłem spać przez dudnienie. Myślałem, że to gdzieś w Cieplicach, w lesie, ktoś rozstawił sprzęt i gra, a okazało się, że to impreza zorganizowana przy ul. Zgorzeleckiej, więc daleko. Hałas był niesamowity – skarżył się mieszkaniec Cieplic.

37-letni jeleniogórzanin, który zorganizował imprezę techno nieopodal ul. Zgorzeleckiej miał pozwolenie od prezydenta Jeleniej Góry, ale na imprezę prywatną, nie masową. Miała trwać trzy dni, do 5 maja włącznie.

– Policjanci zwracali uwagę organizatorowi, że muzyka jest zbyt głośna. Po interwencji policji została przyciszona, na chwilę. Ponadto liczba uczestników była znacznie większa, niż zgłoszono – mówiła Edyta Bagrowska.

W sobotę, 4 maja, prezydent cofnął pozwolenie na tę imprezę. – Zostanie skierowany wniosek do sądu o zakłócanie ciszy nocnej. Policja bada też, czy impreza mogła nosić znamiona masowej – dodała rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (75) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group