Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2014
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Grali za głośno całą noc, teraz mają kłopoty

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 6 maja 2013, 7:40
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2013, 7:55
Autor: Mea
– Było ich słychać w Cieplicach i Staniszowie, a grali w okolicy ul. Zgorzeleckiej – mówili mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic. – W nocy z 3 na 4 maja otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń o głośnej muzyce, która nie pozwala spać mieszkańcom miasta – poinformowała Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Wstałem o świcie, bo nie mogłem spać przez dudnienie. Myślałem, że to gdzieś w Cieplicach, w lesie, ktoś rozstawił sprzęt i gra, a okazało się, że to impreza zorganizowana przy ul. Zgorzeleckiej, więc daleko. Hałas był niesamowity – skarżył się mieszkaniec Cieplic.

37-letni jeleniogórzanin, który zorganizował imprezę techno nieopodal ul. Zgorzeleckiej miał pozwolenie od prezydenta Jeleniej Góry, ale na imprezę prywatną, nie masową. Miała trwać trzy dni, do 5 maja włącznie.

– Policjanci zwracali uwagę organizatorowi, że muzyka jest zbyt głośna. Po interwencji policji została przyciszona, na chwilę. Ponadto liczba uczestników była znacznie większa, niż zgłoszono – mówiła Edyta Bagrowska.

W sobotę, 4 maja, prezydent cofnął pozwolenie na tę imprezę. – Zostanie skierowany wniosek do sądu o zakłócanie ciszy nocnej. Policja bada też, czy impreza mogła nosić znamiona masowej – dodała rzeczniczka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (75) Dodaj komentarz

~xxx 6-05-2013 8:56
szlachta sie bawi a fra*er pracuje
~drum'n 6-05-2013 9:01
Jakby fr... miał trochę oleju w głowie to by nie był fr... i też się bawił . Może jakby biesiadna muza leciała to nie było by problemu :)
~sybaryta 6-05-2013 9:03
Odczepcie się od młodzieży! Niech się bawi póki może i ma za co. Po to się pracuje, żeby móc się zabawić!!! Chcemy igrzysk... bo chleb jest niezjadliwy... :) Trzymam kciuki, żeby organizatorom jaj nie urwali... ;)
~romk 6-05-2013 9:08
To impra pozegnalna dla Complexa.Żegnamy byłego prezydenta Hehe
~ 6-05-2013 9:19
W sobotę pilchowicach było słychać tak dobrze że myślałem że to jakiś * na brzegu z auta puszcza :P
~18 sqandal 6-05-2013 9:26
... pewnie łatwiej ukarać < rozrywkowego > organizatora imprezy niż wyłapać tych co wywalają śmieci w naszych lasach ( bo tam należy troche postać w krzakach a tu wszystko podane na widelcu , proste
~ 6-05-2013 9:31
Szanowni obywatele III Rzeczpospolitej Przechowalni, jeśli chcecie zawsze ponosić koszty przebojowej działalności partii miłości bez względu na powód, czyli za łapówkę lub za odszkodowania z powodu nie wzięcia łapówek – głosujcie na Platformę Obywatelską.
~łubudubutoja 6-05-2013 9:33
Wiatraków zakazują budować bo złe dla zdrowia .b.niskie tony ,częstotliwośc ,a ta "muzyka " to CO? Odczuwało się wewnątrz domu w mieszkaniu na parterze ,sprawdzałem też w piwnicy.Odczuwało się w Cieplicach ,a dzwony komuś przeszkadzają. TU powinien wypowiedzieć się ktoś z SanEpidu.
~cv 6-05-2013 9:34
jelenia to wichura więc wszystko oprócz piania koguta jest brane za zakłócanie ciszy.
~noR 6-05-2013 9:36
kompletnie bezsensu z tą aferą - zostawcie ich w spokoju - bynajmniej ktoś w tej nędznej jeleniej coś robi pożytecznego i nie pod publikę - nie dla staruchów, nie dla wieśniaków - powinni być wyróżnieni za własną inicjatywę, za własne ponoszone koszta! Niby żyjemy w wolnym kraju - więc mamy prawo do różnych form spędzania wolnego czasu - dlaczego się nie czepiacie wiejskich festynów w Cieplicach - jeszcze większy hałas i śmietnik i to w mieście - PS.a jak ktoś nie może spać to niech przestanie chlać do rana albo się zacznie leczyć :)
~jajajak 6-05-2013 9:40
Jestem za imprezami, ale w poszanowaniu reszty mieszkańców. Mieszkam na Starym Miescie tuż obok ratusza i zastanawiałam się co to w nocy za przedziwne odgłosy ? teraz wiem. I uważam to za przegięcie. Organizator jak inteligenty człowiek powinien wiedzieć co wolno, a co nie.
~łubudubutoja 6-05-2013 10:00
To młode buradztwo jak chcą słuchać łubudubu to do roboty w kopalni ,kamieniolomach ,wyłapać zamknąć na tydzień niech sluchają ,tylko po tygodniu nie będą słyszeć a TY 940 za obrażanie policji pujdziesz do pierdla na 100%.
~Gość 6-05-2013 10:05
a ja tam nic nie słyszałem chodź mieszkam w jeleniej policyjnej pseudo dziurze ,bo policjantów to tylko widę pochowanych po parkingach lub innych dziurach ,aresztujących niewinne kobiety na ulicy i to nasza policja ,a tych dzwięków to nie słyszałe mimo że blisko mieszkam ,sam bym tam chętnie poszedł i posłuchał coś konkrtetnego a nie tylko jakiś folklor do godzin nocnych na pl.ratuszowym jaki nam serwuje Zawiła ,zostawcie PO ogony tego organizatora>
~ee 6-05-2013 10:13
Kara, niby za co? Bo miasto nie zarobiło na imprezie? Ból ...? Jest lepszy pomysł jak utrzymać rozrywkę w tym mieście. WIĘCEJ JARMARKÓW STAROCI ! To dopiero będzie zabawa :) dla emerytów!
~ 6-05-2013 10:20
No i odezwały się TECHNO MUŁY ;-) Biadolić będa teraz, że im tańcować nie pozwalają... Bidaki:-) Jednak tak to jest, jak ktoś się nie potrafi normalnie zachowć... Pozdrawiam.
~ 6-05-2013 10:25
Nie narzekaj ma emerytow , bo emeryci chetnie by też zatanczyli i zabawili sie ale nie ma gdzie, no bo gdzie.? Pozdrawiam.
~K_asia1 6-05-2013 10:30
Zabawa jak najbardziej, ale przeszkadzanie sąsiadom to zwyczajne chamstwo.
~ 6-05-2013 10:51
prawo obowiazuje wszystkich ,Jelenia Gora jest miastem ktore ma znakomite warunki do organizacji takich dzialan np.stadion w Cieplicach a jeslli organizator nie potrafi zorgamizowac imprezy masowej to miasto utrzymuje armie menadzerow kultury ODK.JCK.MDK.PRZYSTAN TWORCZA ktorych zasra.obowiazkiem jest jest wspieranie takich inicjatyw.
~Marcin3 6-05-2013 10:57
Jakim prawem wydano zezwolenie na imprezę w terenie leśnym.Trzeba mieć nieźle nadziabane w łepetynie żeby tak zrobić.Tam gdzie była ta impreza jest dużo leśnych zwierząt,saren i ptaków.Miasto Jelenia Góra posiada lasy komunalne i systematycznie zezwala na ich dewastację.Za kilka lat nie zostanie nic z tych lasów.Miasto prowadzi rabunkową gospodarkę leśną.Drzewa są masowo wycinane a nasadzenia nowych znikome.Wzgórze powyżej Kolegium Karkonoskiego staje się coraz bardziej łyse.Władze miasta uważają,że po nich to może być i potop.
~koles 6-05-2013 11:26
ale wiocha
~selassie 6-05-2013 11:37
babilon??
~OGÓR 6-05-2013 11:42
smutny Organizator nie może zrobić zabawy bez Policji... cóż, może to taka atrakcja dla alternatywnej młodzieży (ehm, akurat młodzieży;), że w jakąś tam partyzantkę się bawią..? co pewne, to powinni go ukarać za znęcanie się nad zwierzętami - BYŁ TAM JEGO PIES ? NO PEWNIE, JAK ZAWSZE ! BO TO TECHNO-PIES JEST !!! /nie że pies-pałkaż, ale zwykły, żywy/ ;)
~fakty 6-05-2013 12:11
mimo, iż nie słucham takiej muzyki, to i tak się wybrałem, by zobaczyć jak to tam wygląda... ..mieszkam w centrum i też słyszałem później muzykę... nie wierzę jednak w to, że ktoś w Piechowicach lub na Czarnym nie mógł przez nią spać.. hehe... to przecież totalna bzdura, żeby się tylko doczepić... mimo sporej liczby uczestników nie widziałem do godz. 3:00 nad ranem, by ktoś został przez kogoś pobity... a gdzie jest Zawiła i jego żołnierzyki, gdy w weekendy ludzie dostają w naszych pseudo lokalach po mordzie??? to te lokale powinno się zamknąć.. jakoś to burakowi, ani mieszkańcom nie przeszkadza, a ludzie niektórzy, wychodzący z tych lokali drą mordę na całego w nocy... i gdzie jakieś interwencje..? Organiz. pewnie mandat dostanie, bo "Żyd" musi na nim jakoś zarobić...
~fakty 6-05-2013 12:18
i jeszcze coś.... teren po imprezie jest zawsze sprzątany... tak dziękują uczestnicy imprezy za możliwość pobawienia się, więc jeśli ktoś nie był, to niech nie pie..... , że syf w lesie zostaje... a druga sprawa, to ta taka, że psy, jeden i drugi, który tam był(o zwierzętach mówię) znakomicie się bawiły i nie uciekały od muzyki... Za to * te drugie pokazały po raz kolejny, że brakuje im "z leksza" inteligencji w prowadzeniu pojazdów... chyba z 30min próbowali się wykopać z błota... już po GROM i CBŚ mieliśmy dzwonić by im pomogli... a wystarczyło wycofać, a nie kręcić w 30cm błocie.. a właśnie... szkoda, że żaden z policjantów się tu nie wypowiada... chyba sami byli zaskoczeni kulturą tam obowiązującą jak przyjechali nas odwiedzić...
~ee 6-05-2013 12:21
Właśnie dla takich ludzi jak Wy, nie warto nic organizować. Wieczne problemy, wieczne marudzenie. Cokolwiek by się nie zrobiło i tak znajdzie się ktoś, co będzie mu przeszkadzało. Jak sprawiają Wam problemy takie imprezy, to najlepiej zamknijcie się w piwnicy - będzie cisza i spokój! Niedługo na stadionie będzie Finał Ligi Rocka, ciekawe ile znajdzie się narzekających. Ludzie, zabijcie okna deskami, odłączcie prąd. To przeszkadza w Waszym spokoju !
~Jerzy 6-05-2013 12:37
W tej imprezie chodziło głównie żeby się uchlać i tyle.
~Jurek Ogórek 6-05-2013 12:42
Jak w każdej...
~do fakty 6-05-2013 12:42
Pi..... farmazony. W Staniszowie o 3 w nocy tak dudniło, że pies dostawał szału. Znam swoje prawa i w tej sprawie złożę odpowiednie zawiadomienie, tylko po to by nabrać uprawnienia strony postępowania. Jak zawsze jako pieniacz będę na wszystkich rozprawach i zaskarżę do wyższej instancji każdą decyzję która nie będzie na tyle surowa i dotkliwa dla organizatora, by mu się raz na zawsze odechciało mieć w dupie innych ludzi.
~pero 6-05-2013 12:44
dziękuję tym cwaniakom co wydali zezwolenie na ten spęd. Zmarnowano mi cały wekend. Jestem mieszkańcem Staniszowa i rżała u mnie ziemia przez cały dzień ni noc. Mam gdzieś zabawy młodzieży mnie należy się wypoczynek bo ja wprzeciwieństwie do tych imprezowidfczów pracuję cały rok.
Locke 6-05-2013 12:47
O prymitywizmie uczestników świadczy wypowiedź z 12.18. Szkoda słów.
~zoo 6-05-2013 12:47
Pan Prezydent niech wydaje zezwolenia na Pl. Ratuszowy. nas mieszkańców okolicznych gmin nie interesują jego pozwolenia i mam nadzieję na przeprosiny ze strony władz Jeleniej Góry.
~referendum 6-05-2013 12:51
Uprzejmie informuje, iz caly czas trwa zbieranie podpisow za referendum o odwolanie nieudolnego i nieskutecznego prezydenta Jeleniej Gory pana Zawiły. Kazdy kto jest zainteresowany mozliwoscia zlozenia podpisu moze wejsc na nasza strone internetowa poswiecona partactwu jakie Platforma Obywatelska z panem Marcinem Zawila na czele funduje naszemu misatu: WWW.STOPZAWILA.PL
~do pero 6-05-2013 12:52
zamiast pracować, to do szkoły się lepiej zapisz... skoro ziemia Ci "rżała" , to wina ziemi, a nie muzyki... widać po Twej wypowiedzi, że dzieci raczej nie masz... chyba to i nawet dobrze, bo jeżeli po Tobie by inteligencję otrzymały, to marnie widzę ich przyszłość ^_^
~do Locke 6-05-2013 12:55
Ty to chyba jednym z tych kierowców policyjnych byłeś, że masz do "fakty" jakieś "ale" :)
~Obama 6-05-2013 12:56
O co chodzi??? Ludzie robią sobie prywatną zamkniętą imprezę. ..z pozwoleniem rady miasta...gdzieś głęboko w lasie.... bez awantur, z pełną kulturą i kompletnym porządkiem po imprezie!!!! A robi się z tego aferę "TeknoGate"... jak byly imprezy na lotnisku do 2 czy 3 w nocy...z awanturami, z uchlanymi i naćpanymi malolatami i małolatkami ze spuszczonymi majtkami w krzakach...wtedy było pięknie...nikt nie marudził. 25 maja na lubańskiej będą koncerty....
~las domem 6-05-2013 13:02
Las domem jest dla zwierząt,a oni są po prostu w negatywnym sensie ,,jak z lasu",mnie ta muza męczy ,nie cierpię łomotu dla narkusów i potrzebuje spokoju w czasie majówki,grzebiąc sobie w ziemi...szlag trafial wszystkich...nie z zazdrosci!Szanujmy innych chcialoby się komuś powiedzieć...ale czy jest komu?
~ee 6-05-2013 13:16
no to teraz przynajmniej wiem co było tak głośno w Siedlęcinie ale że aż tak się roznosiło to nieźle....
~MaćkoPL 6-05-2013 14:25
Hehe w końcu coś się dowiedziałem, bo aż poszedłem się przejść, żeby obczaić co się dzieje, ale hałas tak się odbijał po mieście, że w końcu nie wiedziałem, czy to od rakownicy czy od czarnego:) Bardzo mnie cieszy, że są tu jeszcze ludzie, którzy nie poddali się wizji robienia z Jeleniej Góry wielkiego domu starców.
~acid 6-05-2013 15:22
Miasto wyraziło zgodę, więc w czym problem,dajcie spokój organizatorowi, który robi coś dla młodych ludzi uciekających od dyskotekowej sieczki którą karmią nas media.
~Paulina240 6-05-2013 15:29
Po pierwsze dajcie się ludziom wybawić jakoś wcześniej nic nikomu nie przeszkadzało to nie byla pierwsza impreza zoorganizowana wtym wlasnie miejscu.Moherowe berety tez byliscie kiedys mlodzi naprawde nie przesadzajcie raz na rok zostala zoorganizowana impreza i wielka afera .To bylo w weekend a nie w dni tygodnia bylo pozwolenie nie zrobili tego nielegalnie a wlaczcie i discopolo wtedy by byla masowka na szeroka skale hehehe zacofance :-)
~Marcin1984 6-05-2013 15:38
W ogóle co to za polityka, żeby pozwalać grać całą noc co noc przez 5 dni jakąś łupaninę. Cisza nocna o godzinie 22, ew. przedłużyć do 23 i koniec (do domu). Nasz prezydent Complex to bardzo dziwny człowiek. Tutaj pozwala na dudnienie przez 5 dni co noc, a jak kiedyś na juwenaliach koncert przedłużył się do 22:20 to organizatorzy byli ciągani po sądach. Ot, polityka naszego zakichanego miasta z jeszcze bardziej zakichaną władzą. Mam nadzieje, że referendum dojdzie do skutku i odwołają tą bandę *
~Kiki 70 6-05-2013 15:59
Przeciez problem nie wiadomo o co ,tyle hałasu o jedna noc młodzi ludzie chca sie wyszalec to chyba naturalne , Szkoda tylko że ci przeciwnicy zapomnieli jak" Wół cielęciem Był "i sami sie bawili a to że prezydent cofnął zgodnę hmm może czas go wymienić na lepszy model !!!
~obiłankenobi 6-05-2013 16:52
.....po czwarte- PRIMO!!!;)......to nie była impreza dla małolatów!!! ba...to żadna "impreza" tylko zamknięte spotkanie miłośników brzmień- nie mylić z dyskoteką(heineken itp). Tam bawili się poważni ludzie..większości po 30-ce, którzy mają swoje rodziny,dzieci i własne przedsiębiorstwa! Więc proszę nie pisać takich bzdur....bo wychodzi na to,że bawili się tam naćpani małoaci.....NIE NIE NIE! Pełna kultura, swoje własne towarzystwo, miło spędzony czas w jeden dzień długiego majowego weekendu....weekendu, w którym co drugi ogródek i mieszkanie organizowało nocną popijawę z awanturami, krzykami i orgiami!!!! Ogarnijcie się!!!! bo później śmieją się z naszego kraju na całym świecie.
~stach 6-05-2013 16:55
Nie jestem stary i staram się młodych rozumieć. Mimo to czegoś nie kumam. Trzeba być masochistą, żeby do zabawy koniecznie potrzebować takiego łomotu decybelami we własny łeb. Ale powiedzmy że masochista też człowiek. No to jak ma taką potrzebę to niech tego łomotu zażywa w piwnicy. Bo co mu winni sąsiedzi? A słychać było daleko !!! Zgadzam, się z Kasia z 10:30. Całej okolicy tą imprezą zaserwowano arogancję i zwykłe chamstwo! Brawo Zawiła, tak trzymać!
~vader 6-05-2013 16:58
....aaaa....wszystko rozchodzi się o muzykę.....bo jakby dudniło całą noc- "ona tańczy dla mnie"....to zapewne Ci co narzekają szukali by tego miejsca w lesie...aby "poDANCEować"...łącznie z Policją;) i wtedy nastałaby WOLNOŚĆ...WOLNOŚĆ I SWOBODA!!!!
~tresmax 6-05-2013 17:14
cofnąć to teraz powinno stołek prezydentowi :)
~kllaaaa 6-05-2013 17:29
wieśniaki sobie imprę urządzili; nie pracują i wsio im zwisa; jak pójdą do pracy, wydorośleją, to może zaczną myśleć....
~acab 6-05-2013 17:53
Nie sama praca zyje czlowiek...
~acab 6-05-2013 17:59
No ale ja nie rozumiem: Dlaczego w NORMALNYCH miastach sa organizowane takie imprezy i nie ma w tym nic nadzwyczajnego, a w Kotlinie Jeleniogorskiej jak juz sie cos zrobi, to pozniej same problemy... Ludzie! Dziekujcie Bogu, ze nie mieszkacie np.w Krk, Trojmiescie, czy Warszawie, o Poznaniu juz nie mowiac... Bo takie cos mielibyscie co tydzien! Dla przykladu: w NL co KILKA DNI sa wielkie eventy i to w centrum miast, gdzie mieszkaja ludzie. I wiecie co? Jakos nikt tutaj nie robi takiej afery... Niewiem czym to jest spowodowane, moze to wina poprzedniego systemu? Do Europy chcecie sie pchac, a zwykla muzyka Wam przeszkadza...
~acab 6-05-2013 18:04
A jeszcze jedno: Jak kilkanascie lat temu na lotnisku byla "Inwazja mocy", to slychac ich bylo w calej Kotlinie, i jakos Wam to nie przeszkadzalo, a teraz co? Postarzeli sie, czy po prostu sprzedali tolerancje za $$$? Jak nie zmienicie swojego zasciankowego myslenia, to NIC w tym miescie sie nie zmieni, bo pamietajcie, ze Prezydent jest tylko FIGURANTEM. A z takim podejsciem, jakie Wy macie, to co tu mozna zorganizowac? Jaka impreze?
~ 6-05-2013 18:10
te "wieśniaki" zostawiły po sobie większy porządek niż obywatele którzy przychodzą robić tam co weekend ogniska w sezonie letnim!!! mieszkam niedaleko i chodząc na spacery widzę tylko w tamtym miejscu sterty śmieci (spalone opony, pobite butelki etc) po tej imprezie nie znalazłem nawet niedopałków od petów!
~K_asia1 6-05-2013 18:14
Jeszcze raz piszę: nie chodzi o to żeby nie było imprez, ale o to, by bawili się na nich zainteresowani. Lubicie techno - wasza sprawa, ale inni chcą odpocząć we własnym ogródku w ciszy i spokoju - a to ich prawo. Las to nie rynek i nie centrum. Ludzie kupują domy za miastem, bo chcą spokoju. Tak trudno to zrozumieć?
~Magdalena 6-05-2013 18:29
Co za ** p... miasto!!!!! Rok temu też była ta impreza i jakoś nikt nic nie mówił. Pop...ne społeczeństwo, które szuka tylko powodów, żeby komuś d* bo nie ma co robić , nie wyszło mu w życiu czy ma całoroczny okres! Nie dość,że Jelenia jest najnudniejszym miastem w województwie to jeszcze mieszkańcy zaskakują 'życzliwym', wszechobecnym sku**! Idźcie sobie do Wrocławia na rynek jak jest impreza i tam jakoś nawet starsi ludzie cieszą się, że inni się bawią. A u nas jedna, raz na rok, nieszkodliwa impreza W ŚRODKU LASU!!!!!!!PODKREŚLAM 'W ŚRODKU LASU'!!! ale i tak znajdą się niedo* fra*, którzy znajdą byle powód, żeby zrobić komuś koło d..., bo podpieprzanie sąsiadów już im się znudziło!!Ja pi*JAK JA NIENAWIDZE TEGO (UMARŁEGO JUŻ) MIASTA !!!!!!!!
~Muzyka 6-05-2013 18:53
~Magdalena, nie denerwuj się! Weź się w garść i baw się kiedy jest pora na zabawę. Nie przejmuj się malkontentami. Muzyka jest po to, żeby się dobrze bawić... a głośna muzyka najlepsza... byle nie za często ;)
~Magdalena 6-05-2013 19:08
No właśnie, impreza odbywa się raz w roku! A i tak w naszym z* mieście znajdą się tacy, którzy wolą mieć stype 365dni w roku. Pogratulować im tak wspaniałego daru - życia, żeby przez cały okres jego trwania być c*!
~do Magdalena 6-05-2013 19:29
Magdalenka no to wyjazd z jelonki jak jej tak nienawidzisz
~` 6-05-2013 19:29
Dajcie sobie spokój został podpisany układ i ten kraj ma swoje przeznaczenie już dawno wypisane ... chcecie się bawić jedzcie do lasu ale we Włoszech albo Francji a nie tutaj szkoda czasu tutaj jest zaścianek i tak już będzie są od tego specjaliści którzy pilnują aby światopogląd się nie zmieniał a robią to już ponad 1000 lat :)
~karolloo 6-05-2013 19:31
To przy ul. Sobieskiego jak cos a nie Zgorzelecka. PS. ciekawe ile ćpania tam poszło ? łoooo chyba sporo........
~Magdalena 6-05-2013 19:34
Najlepiej, bo nic innego tu już się nie da zrobić! A później ludzie gadają,że młodzież wyjeżdża,nic niedocenia, jest taka, sraka i owaka..A jak ktoś próbuje zrobić cokowiek w tym mieście to jeszcze po dupie dostaje
~+alii 6-05-2013 19:36
chamów prywata ,co kasę mają ,to złodziej się nazywa, ,typu ,dewil na tablicy samochodu .dziwne że policja z nimi trzyma ja to wiem .!!!!!!
~karolloo 6-05-2013 19:36
To przy ul. Sobieskiego jak cos a nie Zgorzelecka. PS. ciekawe ile ćpania tam poszło ? łoooo chyba sporo........
~ 6-05-2013 19:47
imprezka super ,jak każda organizowana od lat przez M....możecie tylko patrzeć jak się szlachta bawi !
~ 6-05-2013 19:49
zutylizować mocherów,emerytów i malkontentów...w końcu powstało by wolne miasto jelenia góra
~aaaaja 6-05-2013 20:35
takiej młodzieży to podziękujemy.... wyjazd i będzie GIT!!! w środku lasu? a ochrona przyrody?! jedynym błędem przy tej imprezie było WYDANIE POZWOLENIA na nią....oby nikt więcej nie popełnił takiego błędu
~do aaaaja 6-05-2013 20:42
błędem było pozwolenie na twoje urodzenie!
~ZAWIŁA 6-05-2013 22:16
....po co wy to roztrząsacie??!!! co się stało....?? była impreza...było głośno....imprezę zakończono...i jest spokój;) ....a dzieje się tak...jakby dalej trwała i dalej było głośno i nikt nie może spać....hehee ALE CYRK!!!! w jeleniej taka lipa,że jedyną atrakcją jest pisanie super * komentarzy na JELONCE!! ....."nie mogłem przez nich spać w nocy"....kuźwa....ja nie mogę codzienie spać,bo słyszę samochody,cieżarówki na głownej ulicy...i co mam narzekać,,,płakać...dzwonić na policje,żeby cos z tym zrobili????? raz w roku ktoś kulturalnie sie bawił...w czas kiedy większość ludzi pije i się bawi czyli DŁUGI WEEKEND MAJOWY....no i oczywiście znajdują się FRUSTRACI , którzy muszą to zepsuć bo chcą spać...a bankowo każdy z nich pił na umór w tym czasie... ŻENADA!!!!!!!!!!!!
~moniak 6-05-2013 22:58
Najlepiej pieprznąć bombę na tą czerwoną jelenią i tych nędznych sfrustrowanych malkontentów - później zaorać i będzie spokój - żadnej przyszłości i tak tu nie będzie......
~oxox 6-05-2013 23:03
37 lat to już nie taka młodzież;)
~Kocu 7-05-2013 3:45
Jestem w szoku. Nie sądziłem, że nasze społeczeństwo jest tak zgorzkniałe. Trzymam zdanie Madzi i reszty. A Wy malkontenci wyobraźcie sobie, że są na tym świecie ludzie, którzy muzyką żyją, a takie eventy pozwalają im poczuć się jak nigdzie wśród ludzi z tą samą pasją. Zresztą czego ja wymagam w kraju ignorancji, chamstwa i buractwa... Pracujesz cały rok i 2 dni masz wolne AKURAT teraz? To zmień prace, bo Cię wykończy... Jeden z drugim nagle spać nie może. OJEJU! Straszne rzeczy - jedna zarwana noc... Za młodu pewno modliliście się o taką nockę... 99% ludzi nawet nie wie jak brzmi prawdziwe Techno. Zresztą poziom muzyki w TV świadczy o świadomości i guście muzycznym społeczeństwa. A mnie się marzy impreza hardstyle/hardcore/terror/speedcore w JG! Zawału byście dostali :P
~łubudubutoja 7-05-2013 8:15
>acab< chyba kacap..bawcie bawcie bo jak przyjdzie Islam to będzie Ramadan.
~:) 7-05-2013 8:19
Mieszkam na Sobieskiego i nic nie było słychać nie rozumiem o co tyle szumu.
~YHY 7-05-2013 8:35
ŻEBY PRZ.... SIĘ DO IMPREZY KTÓRA ODBYŁA SIĘ W WEEKEND MAJOWY , JAK WSZYSCY MIELIŚMY WOLNE ,I CO Z TEGO ZE BYLO SŁYCHAĆ ICH W CAŁEJ KOTLINIE , OD TEGO SĄ IMPREZY TEGO TYPU , PANI BAGROSKA POTRAFI W NIEDZIELE TYLKO NA FESTYNACH PISACZKIEM PO ROWERACH PISAĆ , NIE OSZUKUJMY SIĘ KTO NAJPIERW POZWALA A POTEM ZABRANIA , TEN SIE SZYBKO Z RATUSZA WYNIESIE , KOMPROMITACJA URZĘDU JAK I PRZEDSTAWICIELI POLICJI. PŁAKAĆ MI SIĘ CHCE JAK WAS WIDZĘ EMERYCI I RENCIŚCI !!!!
~Kocu 7-05-2013 12:48
Najgorsze jest to, że mentalność emerytów mają młodzi ludzie! Przywykliśmy tak narzekać na tych starszych, tymczasem ja znam wielu, którym muzyka nie przeszkadza i chętnie by się pobawili, a już na pewno poparli jakąkolwiek inicjatywę ku rozrywce w tym grajdole. Tutaj narzekają młodzi ludzie! To, że macie dużo stresu w pracy i wiecznie pełną głowę problemów to WASZ problem. Nie zatruwajcie życia innym. Skoro Wy nie możecie się bawić, nie odbierajcie prawa do zabawy ludziom, którzy potrafią się na chwile zapomnieć i oderwać od tej *.. rzeczywistości.
~ooooo 7-05-2013 14:26
to jest robota tych staruchów marudnych ;którym już cały świat przeszkadza .Ja mam dwie w bloku sąsiadki -to jednej muzyka przeszkadza nawet o godz 16 popołudniu a drugiej że mięso rozklepuje o godz 19 , żeby przygotowac na obiad na drugi dzień --więc o czym tu mowa ??????
~ 7-05-2013 15:58
z muzyką to miało niewiele wspólnego jeden wielki łomot nagłośnienie do d

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group