Wtorek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 2930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Grajmy w Piłkę” w każdą środę

Wiadomości: Polska
Czwartek, 17 maja 2012, 1:21
Aktualizacja: 1:31
Autor: red.
Fot. użyczone
Piłka nożna to tani, ciekawy i budujący relacje sport zespołowy. Grać może każdy, a najlepiej minimum raz w tygodniu. W środę, piłkarska Europa gra mecze w elitarnej Lidze Mistrzów. Spotykają się tam najlepsze drużyny grające w piłkę nożną. Środa to także najlepszy dzień na pokopanie piłki wraz ze swoimi dziećmi. Ogólnopolska akcja społeczna Grajmy w Piłkę ogłosiła środę dniem z piłką kopaną.

Piłka nożna to sport bliski wszystkim Polakom ze względu na tegoroczną imprezę piłkarską, która odbędzie się w naszym kraju. Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to trzecia największa impreza na świecie. To czas wielkiej zabawy oraz gorącego kibicowania swoim reprezentacjom narodowym. To również okres promocji futbolu w najlepszym wydaniu.

Piłka nożna to sport, który można uprawiać od lat 3 do 103 bez względu na to gdzie się aktualnie przebywa. Można grać na pikniku, w lesie, na placach i skwerach, a środek tygodnia jest najlepszym momentem na oderwanie się od codziennych obowiązków i relaks na świeżym powietrzu. Piłka nożna jest optymalną alternatywą na środowe popołudnie. Gra z rodziną, dzieckiem czy ze znajomymi to najlepszy sposób na wspólne spędzanie czasu oraz na oderwanie się od pędzącej rzeczywistości.

Inicjatorzy akcji Grajmy w Piłkę zachęcają do aktywnego kibicowania pomiędzy meczami. Kibicujmy grając! To najlepsza forma dopingowania własnej drużyny. Organizujmy mecze przyjaźni pomiędzy kibicami. Pokażmy, kto jest lepszy nie tylko w dopingowaniu, ale także ze strony sportowej – mówi Martyna Węgrzyn, koordynatorka akcji Grajmy w Piłkę.

Piłka nożna to sport, który nie tylko pozwala na utrzymanie kondycji fizycznej oraz zdrowia własnego organizmu. To także dyscyplina sportowa, która buduje więzi społeczne oraz wzbudza niespotykane emocje. Podczas najważniejszego w Polsce turnieju pokażmy że piłka nożna to coś więcej niż tylko kibicowanie. Wyjdźmy na ulicę aby rozegrać mecz, gdziekolwiek to możliwe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~gracz 17-05-2012 15:56
wpierw to moze zróbcie niech orliki beda czynne w sobote i niedziele od rana jak w szkole nr13 inne zamkniete bo sie nie chce przychodzic pracownikom a potem moze w tygodniu dajcie grac na orlikach dzieciom a nie klubom

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group