Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 7259
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich wywalczyły plac zabaw

Sobota, 19 kwietnia 2014, 8:08
Aktualizacja: 8:10
Autor: Manu
Region: Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich wywalczyły plac zabaw
Fot. Archiwum Stowarzyszenia
Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich znalazło się na liście obok pięciu innych laureatów pierwszej edycji konkursu grantowego Fundacji Aviva „To dla mnie ważne”. Do konkursu zgłoszono ponad 444 inicjatyw społecznych z całej Polski, których celem jest pomoc rodzicom w wychowywaniu małych dzieci.

Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości przyznano tym samym dotację w wysokości dwunastu tysięcy złotych. Pieniądze zostaną wykorzystane na odnowienie placu zabaw przy Świetlicy Wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich.

- Nasz projekt „Kolorowo i bezpiecznie” przeszedł do drugiej rundy i znalazł się na czwartym miejscu razem z dwudziestoma innymi projektami. Jury po przeanalizowaniu zgłoszeń laureatów pierwszej rundy wybrało do realizacji sześć pomysłów działań dla dzieci – informuje Krystyna Pisarska, pracownica świetlicy i członkini Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości, która jest jedną z inicjatorek projektu. – Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu na naszą propozycję i dzięki którym uzyskaliśmy ponad 17 tys. głosów. Głosowanie trwało do 28 marca i każdy mógł oddać swój głos raz dziennie pod linkiem todlamniewazne.pl.

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości zrzesza pracowników i młodzież z miejscowej świetlicy. Zajmuje się także m.in. organizacją spotkań z piosenkami z „Krainy Łagodności” na Rudawskich Śpiewankach - kameralnych imprezach odbywających się kilka razy w roku oraz Wędrownym Przeglądzie Piosenki „Polana” .

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group