Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 5242
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Górnik Węgliniec za Piasta Wykroty

Czwartek, 29 lipca 2021, 12:15
Aktualizacja: 12:16
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Górnik Węgliniec za Piasta Wykroty
Fot. Pixabay
W związku z wycofaniem zespołu Piasta Wykroty, w klasie okręgowej DZPN Jelenia Góra zobaczymy ekipę Górnika Węgliniec. To nie jedyne zmiany, do jakich dochodzi tuż przed startem sezonu 2021/2022.

Zarząd DZPN uzupełnił składy klas rozgrywkowych na sezon 2021/2022 z uwagi na zwolnione miejsca w poszczególnych klasach rozgrywkowych - informuje związek.

W rozgrywkach prowadzonych przez DZPN Podokręg Jelenia Góra miejsce wycofanej z klasy okręgowej drużyny Piast Wykroty zajmie MGKS "Górnik" Węgliniec - wicemistrz A-klasy z kolejnym najwyższym współczynnikiem. W konsekwencji w A-klasie w sezonie 2021/2022 wystąpi LKS Jaśnica Opolno Zdrój - wicemistrz B-klasy z kolejnym najwyższym współczynnikiem.

W Podokręgu Wałbrzych, Dolnośląski Związek Piłki Nożnej we Wrocławiu na skutek przejęcia sekcji piłki nożnej Darbor Bolesławice przez MKS Karolina w Jaworzynie Śląskiej w klasie okręgowej grać będzie drużyna Miejski Klub Sportowy Karolina w Jaworzynie Śląskiej. Ponadto na skutek rezygnacji drużyny z Jaworzyny Śląskiej z rozgrywek A-klasy jej miejsce zajmie Iskra Witków - wicemistrz B-klasy z kolejnym najwyższym współczynnikiem. Na skutek wycofania się z A-klasy Victoria Dębowiec, w A-klasie zagra również KS Kłos Laski - wicemistrz B-klasy z kolejnym najwyższym współczynnikiem - czytamy w komunikacie.

Warto dodać, że w grupie pierwszej B-klasy zobaczymy również rezerwy Karkonoszy Jelenia Góra. Po terminie zgłoszeń do rozgrywek, dzięki potrzebie uzupełnienia zespołów (w grupie pierwszej była nieparzysta liczba klubów) - udało się dołączyć rezerwy biało-niebieskich, gdzie trzon drużyny będzie stanowić młodzież Karkonoszy, a trenerem ma być Łukasz Kowalski.

Twoja reakcja na artykuł?

2
50%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
25%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1343
Tak
26%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group