Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 5662
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Mysłakowice: Gmina pomaga

Czwartek, 23 kwietnia 2020, 6:01
Aktualizacja: Piątek, 24 kwietnia 2020, 11:46
Autor: WAC
Mysłakowice: Gmina pomaga
Fot. UG Mysłakowice
Już 3200 pakietów maseczek i rękawiczek dotarło do mieszkańców Mysłakowic i okolicznych miejscowości dzięki akcji „Gmina Pomaga” zorganizowanej przez tamtejszy Urząd Gminy.

W dalszym ciągu dzięki dobrej współpracy z OSP w Łomnicy, Bukowcu i Karpnikach prowadzona jest systematyczna dezynfekcja miejsc użyteczności publicznej. Przygotowano też pomoc dla SOR-u w Jeleniej Górze oraz dostarczono zestaw środków higienicznych dla szpitala Bukowiec w Kowarach.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy skorzystają z tej pomocy ze względów logistycznych, bo nie jesteśmy w stanie dostarczyć maseczek wszystkim mieszkańcom naszej gminy - mówi wójt gminy Mysłakowice Michał Orman. - Składamy podziękowania sponsorom, radnym i sołtysom za pomoc w rozdawaniu pakietów, dziękujemy tym, którzy sami przejęli inicjatywę, szyją maseczki i organizują pomoc naszym mieszkańcom. Dziękujemy mieszkankom Łomnicy, paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Wojanowie-Bobrowie, rodzicom i nauczycielom przedszkoli w Mysłakowicach i Łomnicy oraz wielu osobom dobrego serca. Pamiętajcie „Każdy ma coś, co może dać innym”, pomaganie jest dobre - dodaje wójt.

Twoja reakcja na artykuł?

7
78%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group