Piątek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 5947
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Gmina Podgórzyn – listy kandydatów

Sobota, 22 września 2018, 6:39
Autor: Przemek Kaczałko
Podgórzyn: Gmina Podgórzyn – listy kandydatów
Fot. archiwum
Kolejną gminą, której listy do Rady prezentujemy jest Podgórzyn. Tu również jest podział na 15 okręgów jednomandatowych. Wybory samorządowe już 21 października 2018 r.

Okręg nr 1 (Sołectwo Zachełmie):
KWW Marka Piwowarskiego:
Andrzej Posoń (35 lat)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Robert Balcerek (59)

Nr 2 (Sołectwo Podgórzyn ulice: Chłodna, Dolina Czerwienia, Gliwicka, Leśna, Mieszczańska, Ogrodowa, Sosnowa, Widokowa, Zielona, Żołnierska od nr 47 do nr 104, Żulińskiego):
KWW Marka Piwowarskiego:
Artur Wasiuk (45)
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Monika Mirończuk (34)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Grzegorz Forysiak (33)
KWW Mirosława Kalaty:
Jakub Erchard (40)

Nr 3 (Sołectwo Podgórzyn ulice: Bujwida, Daszyńskiego, Dąbrowskiego, Ewangelicka, Kościelna, Krótka, Jana Karskiego, Nadwodna, Podgórna, Węglowa):
KWW Marka Piwowarskiego:
Emilia Przygódzka (49)
KWW Mirosława Kalaty:
Marcin Horodecki (28)

Nr 4 (Sołectwo Podgórzyn ulice: Bojki, Brzozowa, Jana Pawła II, Nowa, Pułaskiego, Słoneczna, Spacerowa, Stapińskiego, Stawy Podgórzyńskie, Tęczowa, Topolowa, Wspólna, Żołnierska od nr 1 do nr 46A i od nr 105 do nr 121):
KWW Marka Piwowarskiego:
Zbigniew Jurczenko (44)
KWW Mirosława Kalaty:
Paweł Kalata (35)

Nr 5 (Sołectwo Przesieka):
KWW Marka Piwowarskiego:
Jakub Kurowski (42)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Marzena Pieroń (35)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Marcin Kupczyk (31)
KWW Mirosława Kalaty:
Bartosz Polaczek (35)

Nr 6 (Sołectwo Marczyce, Sołectwo Staniszów ulice: od nr 58 do nr 116A, Bukowa, Cieplicka, Dębowa, Krokusowa, Leśna, Malinowa, Muzyczna, Pod Gaikiem):
KWW Marka Piwowarskiego:
Danuta Misztak (67)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Zdzisław Ratajski (67)
KWW Mirosława Kalaty:
Mariusz Micka (42)

Nr 7 (Sołectwo Staniszów ulice: od nr 1 do nr 57A, Cicha, Pogodna, Promykowa, Radosna, Słoneczna, Tęczowa, Witosza, Zielona, Zielone Wzgórze):
KWW Marka Piwowarskiego:
Zbigniew Angielski (70)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Arkadiusz Motylski (52)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Marta Kuklewska (30)

Nr 8 (Sołectwo Sosnówka ulice: Akacjowa, Brzozowa, Czerwona Dolina, Dębowa, Górska, Jeleniogórska, Jesienna, Karkonoska, Kasztanowa, Liczyrzepy od nr 1 do nr 13, Młyńska, Ogrodowa, Ptasia, Sadowa, Słoneczna, Strażacka, Szkolna, Świętego Marcina, Świerkowa, Topolowa, Tyrolska, Urocza, Wiosenna, Zamkowa, Zielona Dolina, Złoty Widok ):
KWW Agnieszka Romanowska:
Agnieszka Romanowska (40)
KWW Marka Piwowarskiego:
Anna Stalica (38)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Klaudia Gębczyńska (25)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Mirosław Aleksandrowicz (43)
KWW Mirosława Kalaty:
Stanisław Kuśmierz (54)

Nr 9 (Sołectwo Borowice, Sołectwo Sosnówka ulice: Bukowa, Leśna, Leśnych Skrzatów, Liczyrzepy od nr 14 - 87, Muflonowa, Na Skrócie, Pogodna, Sosnowa, Strumykowa, Świętej Anny, Źródlana):
KWW Marka Piwowarskiego:
Michał Wilk (28)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Jolanta Osyra (54)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Barbara Dudek (62)
KWW Mirosława Kalaty:
Bogusław Ostrowski (54)

Nr 10 (Sołectwo Miłków ulice: od nr 159A do nr 212, Brzezie Karkonoskie, Górska, Karkonoska, Widokowa):
KWW Dla Miłkowa:
Franciszek Koleżeński (68)
KWW Marka Piwowarskiego:
Jolanta Piwcewicz (67)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Bogusław Benesz (61)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Tomasz Golonka (41)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Teresa Wierzbicka (66)
KWW Mirosława Kalaty:
Bartłomiej Węglewski (41)

Nr 11 (Sołectwo Miłków ulice: od nr 90B do nr 159, od nr 277 do 300B, Transportowa):
KWW Marka Piwowarskiego:
Dominika Malinowska (24)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Marianna Kielesińska (64)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Iwona Antoniszyn (44)
KWW Mirosława Kalaty:
Piotr Dymek (54)

Nr 12 (Sołectwo Miłków ulice: od nr 40 do nr 90A, Szkolna):
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Iwona Jagiełło (49)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Adam Jurczyk (29)
KWW Marka Piwowarskiego:
Jerzy Zdunek (60)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Iwona Maj (35)
KWW Mirosława Kalaty:
Paweł Maj (31)

Nr 13 (Sołectwo Głębock, Sołectwo Miłków ulice: od nr 1 do nr 38, od nr 218 do nr 218L, Głębocka):
KWW Marka Piwowarskiego:
Monika Ptak (44)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Franciszek Rykaczewski (49)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Halina Kacprzak (59)
KWW „Dla dobra rodziny”:
Wiesław Jackiewicz (69)

Nr 14 (Sołectwo Ścięgny ulice: od nr 1 do nr 95, Kwiatowa, Polna, Sportowa):
KWW Marka Piwowarskiego:
Józefa Trubiłowicz (64)
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Klaudia Kułaga (29)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Maria Polatowska (62)
KW TWRR „Razem dla regionu”:
Michał Mogilski (49)
KWW „Ścięgny nasz dom”:
Ireneusz Erfort (42)

Nr 15 (Sołectwo Ścięgny ulice: od nr 96 do nr 195A, Leśna, Słoneczna, Spacerowa, Turystyczna, Widokowa, Zaciszna):
KW Polskie Stronnictwo Ludowe:
Edward Wach (58)
KWW Czesława Jesionowskiego Stabilny Rozwój:
Konrad Stępniewski (31)
KWW Mirosława Kalaty:
Tomasz Lasota (40).

Twoja reakcja na artykuł?

2
8%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
4%
Nudzi
2
8%
Smuci
2
8%
Złości
19
73%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group