Piątek, 22 września
Imieniny: Maurycego, Tomasza
Czytających: 5686
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Gdzie jest niebezpiecznie?

Wtorek, 8 lutego 2022, 14:31
Aktualizacja: 14:33
Autor: 112
Powiat: Gdzie jest niebezpiecznie?
Fot. Archiwum
Za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa można przekazywać informacje o określonych zagrożeniach występujących w okolicy. W styczniu 2022 roku mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic nanieśli na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa 117 zgłoszeń dotyczących naruszeń ładu i porządku publicznego. Najwięcej, bo 64 dotyczyło przekraczania dozwolonej prędkości.

Jest to doskonałe narzędzie, które szybko i czytelnie pozwala wskazać zaobserwowany problem związany z bezpieczeństwem w różnych dziedzinach. Sygnały naniesione przez mieszkańców naszego regionu na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa policjanci sprawdzają i weryfikują. Te potwierdzone mają dalszy ciąg i konsekwencje.

W styczniu bieżącego roku jeleniogórscy policjanci odczytali ogółem 117 zdarzeń, wskazanych przez mieszkańców jako te, które są według nich niebezpieczne i wymagają interwencji Policji. Spośród nich najwięcej dotyczyło:
• przekraczania dozwolonej prędkości -64
• nieprawidłowego parkowania – 19
• złej organizacji ruchu - 10

Chcesz wiedzieć, czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Możesz mieć na to wpływ! Podziel się swoimi spostrzeżeniami i reaguj na zagrożenie! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wejdź na stronę internetową Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Strona nie służy do zgłaszania potrzeby pilnej interwencji Policji. W tego typu przypadkach należy korzystać z numeru alarmowego 112.

Twoja reakcja na artykuł?

3
75%
Cieszy
1
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group