Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 4372
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fotoreporter Mikołaj Nowacki w BWA

Poniedziałek, 20 października 2014, 9:09
Aktualizacja: 9:13
Autor: Org
Jelenia Góra: Fotoreporter Mikołaj Nowacki w BWA
Fot. Archiwum Organizatora
Stowarzyszenie Jeleniogórska Strefa Fotografii oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Jeleniej Górze zapraszają na spotkanie z fotografem Mikołajem Nowackim, który opowie o swojej pracy fotoreportera i najnowszym projekcie ODRA. Spotkanie, połączone z projekcją fotografii, odbędzie się 24. października o godz. 17.00 w BWA przy ul. Długiej 1. Wstęp wolny.

Mikołaj Nowacki, ur. w 1972 r. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia doktoranckie w zakresie prawa międzynarodowego. Doktorat z prawa kosmicznego dotyczący ochrony przestrzeni okołoziemskiej przed zanieczyszczeniem porzucił jednak, aby móc zajmować się zawodowo swoją największą pasją – fotografią.

Zdobył wiele nagród i był finalistą w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą, m.in. w Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto, Sony World Photography Awards, NPPA Best of Photojournalism. Swoje reportaże publikował m.in. w polskich edycjach magazynów „National Geographic” i „NG Traveler” oraz za granicą, m.in. w „The Sunday Times Magazine”, „Le Monde”, „Neue Zürcher Zeitung” oraz na prestiżowych blogach fotograficznych „The New York Times Lens” oraz „CNN Photos”.
Fotografie znajdujące się w albumie pokazywał jako autorską wystawę „Odra” w prestiżowej galerii VII w Nowym Jorku oraz podczas festiwalu fotograficznego Xishuangbanna w Chinach.

Podczas spotkania zostaną rozlosowane wśród uczestników egzemplarze albumu „Odra”.

Z fotografiami Mikołaja Nowackiego można zapoznać się tutaj:
http://www.mikolajnowacki.com/
https://www.facebook.com/pages/Mikolaj-Nowacki-Photographer/693148324045372
http://fotografwpodrozy.pl/wyjazdy-warsztaty/trzecie-oko/trzecie-oko-mikolaj-nowacki/
http://www.bzwbkpressfoto.pl/laureaci.php?p=43

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group