Czwartek, 5 sierpnia
Imieniny: Mariana, Marii, Stanisława
Czytających: 6502
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Fotorelacja z I Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej

Piątek, 27 maja 2011, 10:31
Aktualizacja: Sobota, 28 maja 2011, 11:59
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Fotorelacja z I Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej
Fot. red.
Po raz pierwszy Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej jeleniogórskich policjantów i policjantów z Czech odbył się w Jeleniej Górze. Przez dwa lata turnieje te organizowali na swoim terenie czescy mundurowi. W tym roku rywalizujące drużyny walczyły o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze, drużynę policjantów wspierali również pracownicy cywilni.

Na starcie zawodów zorganizowanych 26 maja w godzinach 9.00-15.00 w hali sportowej przy ul. Złotniczej stanęło 10 zespołów, w tym 3 z Czech – z Jablonca nad Nisou i Trutnova. Startujący w I Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej zawodnicy z Jeleniej Góry i Czech są również członkami Między narodowego Stowarzyszenie Policji - IPA. Drużyny walczyły o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze. Puchar za zajęcie drugiego miejsca ufundował Region IPA Jelenia Góra, a za trzecie Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KMP w Jeleniej Górze. Tego typu rywalizacje sportowe pomiędzy policjantami z Polski i Czech odbywają się od trzech lat w ramach międzynarodowej współpracy transgranicznej. Zawody te mają na celu zacieśnienie współpracy pomiędzy policjami obu państw, a także propagowanie postaw pro sportowych.

W tegorocznych zmaganiach triumfowali siatkarze z Jablonca, wyprzedzając reprezentantów I Komisariatu Policji w Jeleniej Górze i ekipę z Trutnova.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group