Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 4905
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Fotografie pełne sportowych klimatów

Wiadomości: Jelenia Góra/Cieplice
Sobota, 21 marca 2009, 19:56
Aktualizacja: 20:56
Autor: Mar
Fot. Mar
– Jaka szkoda, że mnie tam nie było! – tak mogłoby brzmieć motto wystawy fotografii dwóch jeleniogórzan, Tomasza Raczyńskiego i Konrada Żurawskiego. Fotografie z miejsc gdzie bywa mało widzów, czyli zimowych zawodów w biegach, biathlonie czy wyścigach psich zaprzęgów.

- Z Jelonki dowiedziałem się, że Dom Kultury Muflon organizuje konkurs na fotografię miesiąca – wyjaśniał Konrad Żurawski – zgłosiłem się z kolegą do organizatora, Krzysztofa Zwolińskiego i tak zaczęła się nasza współpraca. Zdobyliśmy kilka wyróżnień i w końcu zaproponowano nam zorganizowanie wystawy, tutaj w klubie Orlik na osiedlu Orle. Tematyka wystawy wiąże się z odbywającymi się wokół imprezami, jak Husquvarna Tour, Mistrzostwa Polski w Biathlonie i innymi. Pokazujemy jak wiele dzieje się wokół, tylko trzeba tam być.

- Od pewnego czasu Muflon zajmuje się działalnością kulturalną w klubie Orlik, dlatego pojawiają się tutaj między innymi wystawy fotograficzne – tłumaczy organizator Krzysztof Zwoliński – tutaj organizujemy pierwsze wystawy i tak jest również w przypadku obydwu panów. To miejsce staje się takim trochę magicznym i o to chodzi.

Zdjęcia Tomasza i Konrada rzeczywiście mocno przyciągają uwagę. Specyficznym klimatem, autorskim spojrzeniem na sport, przyrodę, ludzi. Od czasu do czasu obydwaj panowie prezentują swoje prace na naszym portalu. Fotografie ilustrują między innymi Bieg Piastów i Zjazd na Saniach Rogatych.
Obydwu autorom życzymy wszystkiego najlepszego!

Wystawa czynna będzie do 10 kwietnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Dziqsek 22-03-2009 14:51
Byłem, polecam, zdjęcia są fantastyczne a i atmosfera na premierze była przednia!
~Dziqsek 22-03-2009 14:51
Byłem, polecam, zdjęcia są fantastyczne a i atmosfera na premierze była przednia!
~kwas :) 22-03-2009 16:19
~uczeń 24-03-2009 0:35
Pan Tomasz robi wspaniałe zdjęcia gratulacje dla niego ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group