• Czwartek, 23 stycznia 2020
  • Godz. 19:36
  • Imieniny: Ildefonsa, Marii, Rajmunda
  • Czytających: 7347
  • Zalogowanych: 19
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Flash Mashine zabrzmi w Sobieszowie

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 15 września 2013, 8:11
Aktualizacja: 20:52
Autor: Manu
Fot. Organizator
W poniedziałek (16 września) o godz. 19.00 w sali widowiskowej MDK „Muflon” w Sobieszowie, w ramach IX Festiwalu Muzyki Teatralnej, wystąpi formacja Flash Mashine. Organizatorem wydarzenia jest Teatr Cinema. Wstęp wolny.

Flash Mashine czerpie swoje inspiracje z muzyki współczesnej, jazzu, free jazzu i innych form muzyki improwizowanej. Muzycy związani są z wrocławską sceną, ale posiadają też na swoim koncie współpracę z artystami m.in. z Holandii, Japonii, Meksyku i Niemiec.

Flash Mashine tworzą: Mateusz Rybicki – klarnet, Zbigniew Kozera - kontrabas oraz Wojciech Romanowski – perkusja.

Muzycy z Flash Mashine mieli okazję grać muzykę do spektaklu Teatru Cinema. Mateusz Rybicki jest również autorem przedstawienia „Sounds of Gestures”, które zrealizowane zostało z artystami z Meksyku, a którego założeniem jest znalezienie wspólnego języka improwizacji pomiędzy muzykami a tancerzami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Stasio 15-09-2013 14:58
Niesamowite , musi byc naprawde interesujace bo zagraja w Sobieszowie ..."Muzycy związani są z wrocławską sceną, ale posiadają też na swoim koncie współpracę z artystami m.in. z Holandii, Japonii, Meksyku i Niemiec" ...ja mam na swom koncie wspolpracez calym cywilizowanym swiatem , czy tez to musze do swojego resume wstawiac ?
~Teatrolog 16-09-2013 21:37
Teatr Cinema grał na Międzynarodowym Festiwalu Teatrów Awangardowych PESTKA, przy współpracy Flash Mashine. Był to świetny spektakl i jeżeli nie zaszczyciłeś nas swoją obecnością ani wczoraj, ani na PESTCE, to wątpię, abyś mógł się racjonalnie wypowiadać na ten temat. Dobranoc.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group