Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 9616
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Festyn za nakrętki. Pomóżcie Klaudii poprawić wzrok

Środa, 4 kwietnia 2012, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Festyn za nakrętki. Pomóżcie Klaudii poprawić wzrok
Fot. Organizator
Cierpiąca na retinopatię wcześniaczą, prawie niewidoma dziesięciolatka mimo poważnego schorzenia uczy się w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Jej mama nawiązała kontakt z kliniką w Chinach, która daje nadzieję na poprawę widzenia Klaudii poprzez zabiegi iniekcji komórek macierzystych. Koszt takiego wyjazdu to około 100 000 zł. By pomóc dziewczynce, firma Vesna zorganizowała „Festyn za nakrętki”.

- Najpierw zorganizowaliśmy dla Klaudii przyjęcie urodzinowe. Postanowiliśmy też pomóc jej organizując akcję „Festyn za zakrętki” , do której zapraszamy wszystkie jeleniogórskie i okoliczne szkoły i przedszkola. Instytucja, która w do 30 czerwca br. uzbiera najwięcej plastikowych nakrętek, wygra festyn, który nasza firma wspólnie z Olinkiem zorganizuje we wrześniu br. – informują organizatorzy.

Organizatorem konkursu jest firma “VESNA bajeczne imprezy” oraz pani Ewelina Kwiecińska, mama Klaudii. Do konkursu mogą przystąpić szkoły i przedszkola z Jeleniej Góry i okolic. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 665 045678 lub 501 768 185 oraz pod adresem e-mail: biuro@vesna.pl. Instytucje chętne do wzięcia udziału w akcji muszą podać e-mail oraz ilości dzieci znajdujących się w danej placówce. Konkurs wygra ta placówka, która w podanym okresie uzbiera najwięcej kilogramów nakrętek w przeliczeniu na jedno dziecko.

Nagrodą jest dwugodzinny festyn, który organizatorzy przygotują we wrześniu 2012 r. w miejscu wskazanym przez zwycięzcę. Dodatkowo firma Olinek zapewni zamek dmuchany, a Jeleniogórska Straż Miejska Miasteczko Ruchu Drogowego. Do udziału w konkursie już zgłosiło się 31 przedszkoli, szkół i placówek. Organizatorzy czekają na kolejnych uczestników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wjechałeś kiedykolwiek w dziurę w ulicy, a później musiałeś coś naprawiać u mechanika?

Oddanych
głosów
115
Tak
74%
Nie
16%
Było blisko...
10%
 
Głos ulicy
Wielka dziura – wjechałem w nią 2 razy
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
UB i SB w wersji cyfrowej
 
Aktualności
Passat znudził się kierowcom?
 
Inne wydarzenia
Przekroczył granice, skandal w Dubaju!
 
Kultura
Ponad Chmurami w Sobieszowie
 
Turystyka
Perełka odzyskuje blask – hotel Sanssouci w Karpaczu
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group