Piątek, 1 lipca
Imieniny: Haliny, Marcina, Mariana
Czytających: 6684
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Festyn za nakrętki. Pomóżcie Klaudii poprawić wzrok

Środa, 4 kwietnia 2012, 9:18
Aktualizacja: 9:19
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Festyn za nakrętki. Pomóżcie Klaudii poprawić wzrok
Fot. Organizator
Cierpiąca na retinopatię wcześniaczą, prawie niewidoma dziesięciolatka mimo poważnego schorzenia uczy się w Szkole Podstawowej nr 11 w Jeleniej Górze. Jej mama nawiązała kontakt z kliniką w Chinach, która daje nadzieję na poprawę widzenia Klaudii poprzez zabiegi iniekcji komórek macierzystych. Koszt takiego wyjazdu to około 100 000 zł. By pomóc dziewczynce, firma Vesna zorganizowała „Festyn za nakrętki”.

- Najpierw zorganizowaliśmy dla Klaudii przyjęcie urodzinowe. Postanowiliśmy też pomóc jej organizując akcję „Festyn za zakrętki” , do której zapraszamy wszystkie jeleniogórskie i okoliczne szkoły i przedszkola. Instytucja, która w do 30 czerwca br. uzbiera najwięcej plastikowych nakrętek, wygra festyn, który nasza firma wspólnie z Olinkiem zorganizuje we wrześniu br. – informują organizatorzy.

Organizatorem konkursu jest firma “VESNA bajeczne imprezy” oraz pani Ewelina Kwiecińska, mama Klaudii. Do konkursu mogą przystąpić szkoły i przedszkola z Jeleniej Góry i okolic. Zgłoszenia przyjmowane są pod nr tel. 665 045678 lub 501 768 185 oraz pod adresem e-mail: biuro@vesna.pl. Instytucje chętne do wzięcia udziału w akcji muszą podać e-mail oraz ilości dzieci znajdujących się w danej placówce. Konkurs wygra ta placówka, która w podanym okresie uzbiera najwięcej kilogramów nakrętek w przeliczeniu na jedno dziecko.

Nagrodą jest dwugodzinny festyn, który organizatorzy przygotują we wrześniu 2012 r. w miejscu wskazanym przez zwycięzcę. Dodatkowo firma Olinek zapewni zamek dmuchany, a Jeleniogórska Straż Miejska Miasteczko Ruchu Drogowego. Do udziału w konkursie już zgłosiło się 31 przedszkoli, szkół i placówek. Organizatorzy czekają na kolejnych uczestników.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group