Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3379
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Festyn w Łomnicy już w niedzielę

Czwartek, 23 czerwca 2016, 8:53
Aktualizacja: Piątek, 24 czerwca 2016, 7:50
Autor: Org
Region: Festyn w Łomnicy już w niedzielę
Fot. Organizator
Stowarzyszenie „Łomniczanie” wraz z Radą Sołecką w Łomnicy organizuje w niedzielę (26.06) VII Festyn rodzinny przy świetlicy wiejskiej „Łomniczanka” w Łomnicy.

Celem jest integracja społeczności gminy Mysłakowice i powiatu jeleniogórskiego, a tematem przewodnim - „MY – wczoraj i dziś”. Współorganizatorami festynu są: Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach oraz Gmina Mysłakowice oraz Związek Gmin Karkonoskich.

Podczas festynu organizowane będą liczne konkursy i zabawy z nagrodami, które oprócz walorów rekreacyjnych, stwarzają szansę młodym mieszkańcom poznania korzeni i tradycji ludowych ale również zmierzenia się z własnymi umiejętnościami manualnymi w „erze komputerowej”.

Wśród licznych atrakcji dla dzieci, dzięki sponsorom - nieodpłatnie, przygotowano: warsztaty rękodzieła dla dzieci, zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie, tor przeszkód, malowanie twarzy i inne atrakcje dla najmłodszych, a także pokaz BOK ROBOKLOCKI i pokaz OSP Łomnica. Ponadto będą występy zespołu "ELEAR" oraz 4Seasons i zespołów ludowych. W programie jest też wystawa sprzętu i fotografii "My wczoraj i dziś", prezentacja tradycyjnych potraw, zabawa quizowa z nagrodami dla uczestników festynu i zabawa pod chmurką do północy.
Głównymi sponsorami festynu są: Jelenia Plast; Starostwo Powiatowe, Gmina Mysłakowice, Firma SIM.

Impreza jest współfinansowana przez Powiat Jeleniogórski w ramach projektu „Festyn rodzinny – My- wczoraj i dziś”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group