Niedziela, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6341
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festyn w Łomnicy już w niedzielę

Wiadomości: Region
Czwartek, 23 czerwca 2016, 8:53
Aktualizacja: Piątek, 24 czerwca 2016, 7:50
Autor: Org
Fot. Organizator
Stowarzyszenie „Łomniczanie” wraz z Radą Sołecką w Łomnicy organizuje w niedzielę (26.06) VII Festyn rodzinny przy świetlicy wiejskiej „Łomniczanka” w Łomnicy.

Celem jest integracja społeczności gminy Mysłakowice i powiatu jeleniogórskiego, a tematem przewodnim - „MY – wczoraj i dziś”. Współorganizatorami festynu są: Gminny Ośrodek Kultury w Mysłakowicach oraz Gmina Mysłakowice oraz Związek Gmin Karkonoskich.

Podczas festynu organizowane będą liczne konkursy i zabawy z nagrodami, które oprócz walorów rekreacyjnych, stwarzają szansę młodym mieszkańcom poznania korzeni i tradycji ludowych ale również zmierzenia się z własnymi umiejętnościami manualnymi w „erze komputerowej”.

Wśród licznych atrakcji dla dzieci, dzięki sponsorom - nieodpłatnie, przygotowano: warsztaty rękodzieła dla dzieci, zabawy i konkursy dla dzieci z nagrodami, dmuchane zjeżdżalnie, tor przeszkód, malowanie twarzy i inne atrakcje dla najmłodszych, a także pokaz BOK ROBOKLOCKI i pokaz OSP Łomnica. Ponadto będą występy zespołu "ELEAR" oraz 4Seasons i zespołów ludowych. W programie jest też wystawa sprzętu i fotografii "My wczoraj i dziś", prezentacja tradycyjnych potraw, zabawa quizowa z nagrodami dla uczestników festynu i zabawa pod chmurką do północy.
Głównymi sponsorami festynu są: Jelenia Plast; Starostwo Powiatowe, Gmina Mysłakowice, Firma SIM.

Impreza jest współfinansowana przez Powiat Jeleniogórski w ramach projektu „Festyn rodzinny – My- wczoraj i dziś”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~lomniczanin 23-06-2016 16:21
niech uczestnicy pocałują w d..pę ormana
~sie pytam 23-06-2016 22:02
To od 14 czy od 20?
~mieszkaniec 23-06-2016 22:18
Panie Orman za tą cenę wody następnej kadencji nie będzie, festyn nie pomoże. Od kilku miesięcy lejemy na płot sąsiadowi, a wodę kupujemy w Tesco po prostu taniej.
~~~gość~~ 24-06-2016 1:37
Do łomniczanina i mieszkańca, festyn jest dla ludzi a nie dla P. Ormana a jak wam się nie podoba to kto was tu trzyma, zabawki z piaskownicy i odwidzenia, z Łomnicy pa.pa tylko swój smród zabierzcie bo gnój od was czuć...
~mieszkaniec 24-06-2016 9:18
~~gość~~~ dajesz sie sprowokować obraźliwemu pierwszemu postu,ciagniesz reszte a słownictwo świadczy że mieszkasz na tej wsi. Moja intencja jest fakt że tnie sie koszty na mieszkańcach i to co zrobiono z cena wody jest ewenementem w skali Polski, chyba że ciagniesz wodę ze studni lub z rzeki, a nie z wodociagów. Festyn niech będzie chwała, ale może coś bardziej pro mieszkańcom, bo baloniki i dmuchane zabawki to mydlenie że jest wszystko ok, a tak naprawdę nie ma komu skosić trawy przy drogach Łomnica,Papiernia,Dabrowica,Bobrów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group