Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 4437
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festyn łączył przyjemne z pożytecznym. Była świetna zabawa

Poniedziałek, 6 maja 2013, 7:19
Aktualizacja: Wtorek, 7 maja 2013, 7:56
Autor: Mea
Jelenia Góra: Festyn łączył przyjemne z pożytecznym. Była świetna zabawa
Fot. Mea
Festyn dla dzieci „Wszystkie dzieci grają w piłkę” odbył się wczoraj (05.05.) na Placu Piastowskim w ramach wiosny Cieplickiej. – Było super – mówią najmłodsi uczestnicy, do których była skierowana impreza.

Na boisku typu golbox odbyło się wiele konkursów dla dzieci i ich rodziców, m.in. wiedzy o piłce nożnej, Było współzawodnictwo w rzutach karnych i slalom z piłką, a także konkurs plastyczny i żonglerki.

- Promujemy grę w piłkę nożną i nasz klub piłkarski, do którego przystąpienia zachęcamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat - powiedział Marcin Młynarczyk, prezes Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze.

- Podoba mi się ta impreza, jest dużo atrakcji. Chcemy zachęcić do uczestniczenia w obozie sportowym, który organizowany będzie w Głuchołazach. W Jeleniej Górze jest wiele ukrytych młodych talentów - zapraszamy na treningi. Piłka nożna jest bardzo pociągającym sportem - mówił Piotr Gawrych z Akademii Piłkarskiej MOS Karkonosze.

Ponadto Straż Miejska rozłożyła Miasteczko Rowerowe, na którym można było nauczyć się znaków drogowych i pojeździć na rowerku, czy gokarcie. Policjanci oznakowywali wszystkim chętnym rowery. Było malowanie twarzy, balony, bańki mydlane, zjeżdżanie na dmuchanym zamku, układanie wielkich klocków i budowanie z nich wież. Nie zabrakło przysmaków z grilla i lodów.

- Bardzo fajny festyn, pogoda dopisała, wszyscy są uśmiechnięci, fruwa dużo baloników i baniek mydlanych, tylko się cieszyć z wolnego dnia. Powinno być więcej rodzinnych festynów w Cieplicach, a może udałoby się jakiś zorganizować w pięknie odnowionym Parku Zdrojowym – twierdził Arkadiusz Uznański ze Staniszowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
440
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
26%
Często
13%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group