Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 4281
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Festiwal Village Punk Rock w Sokołowcu

Piątek, 27 lutego 2015, 8:10
Aktualizacja: 8:12
Autor: Mea
Region: Festiwal Village Punk Rock w Sokołowcu
Fot. Organizator
Podczas Festiwalu Village Punk Rock zagrają zespoły: No Self Control, Naked Canvas i Radcurie ze Złotoryi, Reduta Ordona z Proboszczowa, Struktura z Koskowic, Pull The Wire z Żyrardowa oraz Żólta Febra z Sokolowca. Impreza odbędzie się 28 lutego o godz. 17.00 w SP Sokołowiec. Wstęp kosztuje 6 zł.

Village Punk Rock jest inicjatywą stworzoną przez grupę młodych ludzi. Wszystko po to, by promować i popularyzować młode zespoły, które rozpoczynają swoją karierę muzyczną. Impreza doczekała się już szóstej edycji. W ubiegłych latach cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

- W odróżnieniu od innych podobnych festiwali naszą imprezę charakteryzuje położenie. Odbywa się bowiem w niewielkiej miejscowości Sokołowiec w gminie Świerzawa, położonej na styku granic powiatu złotoryjskiego i jeleniogórskiego Imprezę co roku odwiedza rzesza zagorzałych fanów muzyki undergroundowej - zachęcają organizatorzy z inicjatywy Village Punk Rock.

Zespoły prezentują różnorodny poziom, od amatorskich po niemalże profesjonalny. Jest to miejsce gdzie muzycy z różnych środowisk wymieniają się doświadczeniami. Tu liczy się tylko muzyka i dobra zabawa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group