Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 6202
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Festiwal Smaków Liczyrzepy 2014 już wkrótce

Czwartek, 26 czerwca 2014, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Org
W Karpaczu odbędzie się już po raz trzeci Festiwal Smaków Liczyrzepy 2014, którego organizatorami są: Restauracja Dwór Liczyrzepy i LGD– Partnerstwo Ducha Gór . Zaplanowano go na 13. lipca.

- Zapraszamy już teraz wszystkich: kucharzy – przedstawicieli restauracji, obiektów gastronomicznych, przedstawicieli kół gospodyń wiejskich do wzięcia udziału w drużynowym konkursie na Najlepszą Kuchnię Liczyrzepy, amatorów, którzy kochają gotować dania polskiej kuchni i mają ochotę zaprezentować danie nawiązujące do tradycji Dolnego Śląska -do wystartowania w Konkursie na Najlepsze Danie Liczyrzepy 2014 oraz kucharzy profesjonalistów- przedstawicieli restauracji, obiektów gastronomicznych do wzięcia udziału w indywidualnym konkursie Pojedynek Mistrzów na Najlepsze Danie Dziedzictwa Kulinarnego Dolnego Śląska – zachęcają do udziału organizatorzy.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30.06.2014. Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Gościem specjalnym imprezy Beata Śniechowska (wrocławianka, zwyciężczyni II edycji programu kulinarnego Master Chef), która będzie przewodniczącym jury.

Karty zgłoszenia, regulaminy i szczegóły dotyczące Konkursów Kulinarnych do pobrania na stronie www.festiwal-smakow.pl i www.dworliczyrzepy.pl.

Więcej informacji pod nr tel. +48 506 430 837 lub adresem email: dworliczyrzepy@dworliczyrzepy.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group