Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 11235
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festiwal Pestka jesienią

Poniedziałek, 23 marca 2020, 11:44
Aktualizacja: Środa, 25 marca 2020, 5:55
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Festiwal Pestka jesienią
Fot. Tomek Raczyński (archiwum)
W związku z szerzeniem się niezwykle agresywnego wirusa oraz wprowadzeniem stanu epidemicznego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jesteśmy zmuszeni do przerwania prac nad przygotowaniami do tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej PESTKA 2020. Z wielkim żalem informujemy, że festiwal nie odbędzie się w terminie 28.04 – 03.05.2020 – czytamy w komunikacie organizatora.
Zadajemy sobie sprawę, że każdy z Was – drodzy Widzowie, Artyści, Wolontariusze, Organizatorzy i nasi Współpracownicy – do ostatnich chwil wierzył, podobnie jak my, że festiwal i jego realizacja nie są zagrożone. Zwracając jednak szczególną uwagę na Wasze bezpieczeństwo oraz niepowtarzalną atmosferę festiwalu, która tworzy się podczas PESTKI, pragniemy przygotować program i możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu, bez niepotrzebnego stresu oraz poczucia zagrożenia - podkreśla Łukasz Duda.
Nasz tegoroczny idiom: RAZEM! DOKĄD? nabiera nowych znaczeń. Staje się drogowskazem do zastanowienia nad kolejnymi „niewidzialnymi” zagrożeniami, które opanowują nasz świat. Bądźmy RAZEM! Mimo braku kontaktu bądźmy z tymi, którzy najbardziej potrzebują pomocy, w tym czasie pomyślmy o innych, o naszych rodzinach, bliskich, naszych przyjaźniach i kolegach z każdej branży. Bądźmy RAZEM! z artystami i ludźmi, którzy na co dzień pracują, abyśmy mogli aktywnie uczestniczyć i tworzyć kulturę - dodał Ł. Duda z JCK.

Co istotne, tegoroczna edycja festiwalu nie została odwołana, a przełożona na jesień.

Spotkamy się w listopadzie 2020 roku! O wszystkich terminach i programie będziemy Was informować na bieżąco - zapowiadają organizatorzy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
4
50%
Smuci
0
0%
Złości
3
38%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group