Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7631
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Festiwal Młodych Talentów w Muflonie

Wtorek, 7 kwietnia 2015, 7:51
Aktualizacja: Środa, 8 kwietnia 2015, 8:57
Autor: Angela
Jelenia Góra: Festiwal Młodych Talentów w Muflonie
Fot. Organizator
19 kwietnia (niedziela) o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK „Muflon” w Sobieszowie odbędzie się Koncert Finałowy V Cieplickiego Kutra Artystycznego. – Zapraszamy na koncert finałowy wieńczący zmagania młodych artystów, zarówno wokalistów, jak i zespołów – zachęcają do obejrzenia koncertu organizatorzy. Wstęp jest bezpłatny.

To już V - jubileuszowa edycja Festiwalu Młodych Talentów - czyli Cieplickiego Kutra Artystycznego. Pomysł na organizację tego typu przedsięwzięcia zrodził się w 2011 roku. - Jako Dom Kultury pragnęliśmy zorganizować coś dla młodych, zdolnych artystów, którzy chcieli by wypłynąć na szerokie wody i pokazać szerszej publiczności swój talent. Przez te wszystkie lata formuła festiwalu zmieniała się w celu jej ulepszenia. Dziś festiwal to przede wszystkim szansa dla wokalistów i zespołów. Od trzech lat w ramach festiwalu organizujemy profesjonalne warsztaty z instruktorami, dzięki którym młodzież zdobywa niezbędną dla ich dalszego rozwoju wiedzę. W tym roku do współpracy udało się zaprosić Jacka Mełnickiego oraz Łukasza Szczepana Szczepanika - informują organizatorzy wydarzenia.

Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Finałowy V Festiwalu Młodych Talentów, który będzie miał miejsce w zaprzyjaźnionym Miejskim Domu Kultury Muflon w Sobieszowie. Podczas koncertu zaprezentują się uczestnicy II etapu Festiwalu. Jury wyłoni spośród nich laureatów, którzy wystąpią podczas 42. Wiosny Cieplickiej jako support.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group