Niedziela, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 5407
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Festiwal Młodych Talentów w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 7 kwietnia 2015, 7:51
Aktualizacja: Środa, 8 kwietnia 2015, 8:57
Autor: Angela
Fot. Organizator
19 kwietnia (niedziela) o godz. 18.00 w sali widowiskowej MDK „Muflon” w Sobieszowie odbędzie się Koncert Finałowy V Cieplickiego Kutra Artystycznego. – Zapraszamy na koncert finałowy wieńczący zmagania młodych artystów, zarówno wokalistów, jak i zespołów – zachęcają do obejrzenia koncertu organizatorzy. Wstęp jest bezpłatny.

To już V - jubileuszowa edycja Festiwalu Młodych Talentów - czyli Cieplickiego Kutra Artystycznego. Pomysł na organizację tego typu przedsięwzięcia zrodził się w 2011 roku. - Jako Dom Kultury pragnęliśmy zorganizować coś dla młodych, zdolnych artystów, którzy chcieli by wypłynąć na szerokie wody i pokazać szerszej publiczności swój talent. Przez te wszystkie lata formuła festiwalu zmieniała się w celu jej ulepszenia. Dziś festiwal to przede wszystkim szansa dla wokalistów i zespołów. Od trzech lat w ramach festiwalu organizujemy profesjonalne warsztaty z instruktorami, dzięki którym młodzież zdobywa niezbędną dla ich dalszego rozwoju wiedzę. W tym roku do współpracy udało się zaprosić Jacka Mełnickiego oraz Łukasza Szczepana Szczepanika - informują organizatorzy wydarzenia.

Przystań Twórcza - Cieplickie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na Koncert Finałowy V Festiwalu Młodych Talentów, który będzie miał miejsce w zaprzyjaźnionym Miejskim Domu Kultury Muflon w Sobieszowie. Podczas koncertu zaprezentują się uczestnicy II etapu Festiwalu. Jury wyłoni spośród nich laureatów, którzy wystąpią podczas 42. Wiosny Cieplickiej jako support.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~dyma w dudy 7-04-2015 16:52
Proponuję najsampierw strzelić festiwal talentów na modłę bogatyńskiego turnieju łgarzy. Tylko polityczny, z udziałem elity PiS-orni. Przyjeżdża DUDA - honorowy członek rodzinyradiamaryja - zapewne pani Machałek ujmie go pod kolana, pokornie chyląc pomarszczone czoło... Ona co prawda też bywa u Rydzyka, ale nigdy jako główna atrakcja wieczoru z Bozią. Zaś DUDA nie dość, że bywa, ale zawsze gra pierwsze skrzy... DUDY, ba nawet się poklepują z papą Grzybem na wizji. To dopiero atrakcja. Taki DUDA MOŻE OTWORZYĆ FESTIWAL. Co prawda z niego taki talent jak z DUDÓW (DUD?) CYMBAŁY, ale w tłumie pełnym dziadostwa - i baba się przemyci.
~olekkk 7-04-2015 19:49
Kiedyś to się działo w Muflonie a teraz padaczka !

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group