Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6190
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ferie za pasem, więc może praca tymczasowa?

Czwartek, 6 lutego 2020, 13:11
Aktualizacja: Poniedziałek, 10 lutego 2020, 6:15
Autor: CEiPM
Jelenia Góra: Ferie za pasem, więc może praca tymczasowa?
Fot. CEiPM
Zbliżają się ferie zimowe. To nie tylko czas odpoczynku, ale również niektórzy młodzi jeleniogórzanie zaczną rozglądać się za pracą, gdyż chcą dysponować własnymi funduszami. Czy łatwo znajdą zatrudnienie? Muszą uzbroić się w cierpliwość.
Ofert na razie nie ma wiele, ale sezon dopiero się zaczyna - mówi pośrednik pracy z Młodzieżowego Biura Pracy w Jeleniej Górze. - OHP przyjmuje propozycje pracy od pracodawców oraz zgłoszenia od młodzieży chętnej do pracy. Obecnie w Młodzieżowym Biurze Pracy w Jeleniej Górze jest kilkanaście ofert pracy. Wystarczy skontaktować się z pośrednikiem pracy mailowo lub telefonicznie, aby uzyskać wszelkie informacje.
Zaletą pracy okresowej dla młodzieży- podkreśla pośrednik pracy Centrum Jelenia Góra - jest możliwość zarobienia swoich pierwszych pieniędzy. Jednakże zalet jest znacznie więcej. To wczesne zetknięcie się z realnym rynkiem pracy, a co za tym idzie możliwość sprawdzenia siebie oraz własnych predyspozycji i umiejętności czy też praktyczna nauka zarządzania swoim czasem. Praca okresowa może być zatem dla nastolatka ważnym krokiem nie tylko do usamodzielnienia się, ale także zdobycia doświadczenia, które zaowocuje w przyszłości.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, które znajduje się przy ul. Wiejskiej 29 w Jeleniej Górze. Można się z nami kontaktować mailowo: mbp.ohp.pl lub telefonicznie 75 64 577 34 lub 75/ 645 77 35 (od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00) – informuje CEiPM.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group