Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6884
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Fałszywa zapowiedź Feela

Środa, 27 sierpnia 2008, 7:58
Aktualizacja: 9:20
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Fałszywa zapowiedź Feela
Fot. Archiwum
Wbrew różnym pogłoskom, które od kilku dni krążą w mieście, w najbliższym czasie w Jeleniej Górze nie wystąpi zespół Feel. Fani tej grupy na koncert będą musieli poczekać co najmniej do października.

Organizatorzy imprez muzycznych w Jeleniej Górze, jak również urząd miasta zaprzeczają plotkom o najbliższym koncercie grupy Feel. Tymczasem wersji na temat występu popowców pojawiło się już kilkanaście. Początkowo krążyły fałszywe informacje, o tym że artyści mają zagrać w Jeleniogórskim Centrum Kultury około dwóch tygodni temu.

Później zdementowano te plotki, zmieniając jedynie datę ich przyjazdu na najbliższy czwartek. W ostatnim czasie powstała również plotka o występie grupy na jeleniogórskim lotnisku oraz o nieco innej nazwie wykonawców czyli „The feels”. Problem w tym, że ani JCK, ani wydział promocji urzędu miasta w Jeleniej Górze nic o przyjeździe artystów nie wie.

- W najbliższym czasie nie będzie żadnego koncertu Feela w naszym mieście a grupa „The feels” nie istnieje – mówi Andrzej Patlewicz z Jeleniogórskiego Centrum Kultury. Z tego co wiem Feel ma wystąpić w Jeleniej Górze najprawdopodobniej 4 lub 5 października, jednak nie wiadomo jeszcze czy w ogóle i gdzie zagra ten zespół.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group