Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6833
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Eksplozja endorfin dzięki mikołajkowej zumbie

Poniedziałek, 11 grudnia 2017, 8:48
Aktualizacja: 10:24
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Eksplozja endorfin dzięki mikołajkowej zumbie
Fot. Tomasz Raczyński
Ponad 160 osób zjawiło się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, gdzie odbyła się III edycja Mikołajkowej Bomby Tanecznej. Michał Sikorski wraz z zaprzyjaźnionymi instruktorami zapewnił uczestnikom moc pozytywnych wrażeń.

Jak podkreślali uczestnicy, w czasie przedświątecznym i mikołajkowym, kiedy kusi ich sporo słodkości i innych smakołyków warto się poruszać, aby spalić zbędne kalorie. - To znakomity sposób na spędzenie wolnego, przedświątecznego czasu - podkreślił instruktor Michał Sikorski. Zumba czy połączenie tańca i fitnessu cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością i jak zapewniają uczestnicy - uzależnia. - Mamy masę endorfin na zajęciach, tysiące spalonych kalorii, ale przede wszystkim naładowanie pozytywną energią - dodał M. Sikorski.

W trzeciej edycji imprezy około 150 kobiet bawiło się pod dyktando 9 instruktorów, w tym 7 mężczyzn. - Niestety wśród samych uczestników mamy mało mężczyzn, aczkolwiek to idealny moment, aby potańczyć, gdy mamy tyle kobiet - przyznał organizator, który zachęca panów do spróbowania swoich sił w czasie regularnych zajęć.

W trakcie 3-godzinnej imprezy nie zabrakło konkursów z nagrodami oraz integracji uczestników. Każdy tańczył na miarę swoich możliwości, a wiek czy kondycja fizyczna nie miały tu znaczenia. Najważniejszy był sam udział.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group