Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5946
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Eko–gadżety w Fundacji S.O.S. Codzienność

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 1 września 2011, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
Fundacja S.O.S. codzienność, która skupia w sobie nie tylko matki z dziećmi, ale również osoby, które pragną w ciekawy sposób spędzać wolny czas, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych, tym razem ukierunkowała swoje nowe propozycje w stronę ekologicznych wyrobów.

Fundacja prezentuje nową kolekcję przygotowaną przez Martę Kulik i Alinę Boretę, a jest nią biżuteria ekologiczna, potocznie zwana EKO biżuterią. W prostocie wykonania naturalne surowce błyszczą jak diament. Alternatywą do masowych plastikowych ozdób są, na przykład, korale trwale wplecione w sznurek. Idealne są kawałki bambusa.

– Ponieważ coraz częściej sięgamy po ekologiczne rozwiązania nie tylko żywnościowe, ale również ekologiczne torby, chcieliśmy pokazać, ile jest wokół nas naturalnego piękna. Prezentujemy biżuterie z filcu oraz filcowe torby dla kobiet. Połączenie wełny, korali drewnianych, bambusowych i sznurka powoduje, że każda sztuka staje się unikatowa, gdyż powtarzając kolejny wzór nie jesteśmy w stanie wykonać wiernej kopii. Nowością jest niepowtarzalny komplet dla par młodych, zaprezentowaliśmy więc zmysłową EKO podwiązkę dla panny młodej i EKO muszkę dla pana młodego, oraz szereg EKO biżuterii, która ozdobi każdą szyję i nie tylko - powiedziała Alina Boreta, właścicielka Fundacji S.O.S. Codzienność.

Wszystkie te produkty można zobaczyć oraz nabyć w Galerii Codzienności na stronie internetowej Fundacji Codzienność lub osobiście w siedzibie Fundacji. Można również przyjść i zaprojektować swój własny wzór. Realizujemy zamówienia na EKO ozdoby weselne oraz inne uroczystości.

- Marta Kulik jest opiekunką działu dla dzieci i wraz z nią chciałyśmy zachęcić wszystkich do korzystania z Forum, gdzie czekają ciekawe propozycje. Dysponujemy również osobą, która chętnie pomoże w korepetycjach. Stwórzmy razem naszą Codzienność – dodała Alina Boreta.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie z nagrodami na najlepszą bajkę, a także pobrać ze strony oryginalne kolorowanki dla dzieci. Fundacja zorganizowała także mini wypożyczalnie ubranek i zabawek dla dzieci, która będzie sukcesywnie rozwijana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~diabelek 1-09-2011 8:53
UWAGA!!!!!!! Nestle apeluje do wszystkich konsumentów, aby zwrócić kaszkę bananową ,okres przydatności do spożycia do 2012 roku, kod kreskowy: 761303308973, ponieważ istnieje możliwość, że zawierają kawałki szkła! Kopiuj na status, chociaż nie jesteś rodzicem. Możesz uratować życie jakiegoś dziecka.
~Gościek 1-09-2011 9:40
Proponuję nie rozsiewać SPAMu a zamiast tego sprawdzać źródło informacji ! Klasyczny przypadek Owczego Pędu ! źródło - http://www.nestle.pl/wiadomosci.aspx?ArticleID=123 A tak wracając do temtu - Brawo dla Fundacji za niepoddawanie się stereotypom Fundacji działających tylko pod wybory !
~Zancia 1-09-2011 9:41
Świetny pomysł, ekologiczne produkty to jest to. Pozdrawiam.
~em 1-09-2011 10:40
Brawo dla fundacji, fajne i ciekawe pomysły.
~poszukiwacz 1-09-2011 17:45
świetny pomysł, jest co oglądać w Galerii, szkoda, że nie jest ona w prestiżowym miejscu w Jeleniej Górze, pięknie prace wyglądałyby w miejcu galerii chińskiej, szkoda, że nikt nie wspiera takich pomysłów. A takie lokale oddaje dla eksponowania PLASTIKU !!!!!!!!!!Trzymam kciuki za organizatorów Poszukiwacz skarbów
~poszukiwacz 1-09-2011 17:56
świetny pomysł, jest co oglądać w Galerii, szkoda, że nie jest ona w prestiżowym miejscu w Jeleniej Górze, pięknie prace wyglądałyby w miejcu galerii chińskiej, szkoda, że nikt nie wspiera takich pomysłów. A takie lokale oddaje dla eksponowania PLASTIKU !!!!!!!!!!Trzymam kciuki za organizatorów Poszukiwacz skarbów

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group