Czwartek, 29 lutego
Imieniny: Lutosława, Romana
Czytających: 5474
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Eko–gadżety w Fundacji S.O.S. Codzienność

Czwartek, 1 września 2011, 7:56
Aktualizacja: 7:57
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: Eko–gadżety w Fundacji S.O.S. Codzienność
Fot. Organizator
Fundacja S.O.S. codzienność, która skupia w sobie nie tylko matki z dziećmi, ale również osoby, które pragną w ciekawy sposób spędzać wolny czas, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych, tym razem ukierunkowała swoje nowe propozycje w stronę ekologicznych wyrobów.

Fundacja prezentuje nową kolekcję przygotowaną przez Martę Kulik i Alinę Boretę, a jest nią biżuteria ekologiczna, potocznie zwana EKO biżuterią. W prostocie wykonania naturalne surowce błyszczą jak diament. Alternatywą do masowych plastikowych ozdób są, na przykład, korale trwale wplecione w sznurek. Idealne są kawałki bambusa.

– Ponieważ coraz częściej sięgamy po ekologiczne rozwiązania nie tylko żywnościowe, ale również ekologiczne torby, chcieliśmy pokazać, ile jest wokół nas naturalnego piękna. Prezentujemy biżuterie z filcu oraz filcowe torby dla kobiet. Połączenie wełny, korali drewnianych, bambusowych i sznurka powoduje, że każda sztuka staje się unikatowa, gdyż powtarzając kolejny wzór nie jesteśmy w stanie wykonać wiernej kopii. Nowością jest niepowtarzalny komplet dla par młodych, zaprezentowaliśmy więc zmysłową EKO podwiązkę dla panny młodej i EKO muszkę dla pana młodego, oraz szereg EKO biżuterii, która ozdobi każdą szyję i nie tylko - powiedziała Alina Boreta, właścicielka Fundacji S.O.S. Codzienność.

Wszystkie te produkty można zobaczyć oraz nabyć w Galerii Codzienności na stronie internetowej Fundacji Codzienność lub osobiście w siedzibie Fundacji. Można również przyjść i zaprojektować swój własny wzór. Realizujemy zamówienia na EKO ozdoby weselne oraz inne uroczystości.

- Marta Kulik jest opiekunką działu dla dzieci i wraz z nią chciałyśmy zachęcić wszystkich do korzystania z Forum, gdzie czekają ciekawe propozycje. Dysponujemy również osobą, która chętnie pomoże w korepetycjach. Stwórzmy razem naszą Codzienność – dodała Alina Boreta.

Dodatkowo można wziąć udział w konkursie z nagrodami na najlepszą bajkę, a także pobrać ze strony oryginalne kolorowanki dla dzieci. Fundacja zorganizowała także mini wypożyczalnie ubranek i zabawek dla dzieci, która będzie sukcesywnie rozwijana.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
2148
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
11%
Lewice
8%
PiS
25%
PO
34%
Trzecią drogę
8%
Innych
7%
 
Głos ulicy
Czy popieramy protesty rolników?
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Pierwsze zdjęcie zrobiłem poczciwą Smieną
 
112
Wypiła pół whisky i wsiadła za kółko
 
Turystyka
Kluski karkonoskie za 43 zł
 
Aktualności
Nowy dyrektor Książnicy Karkonoskiej
 
Aktualności
Policjantka Ania na szklanym ekranie
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group