Czytających: 11436

Jelenia Góra: Ekipa Walczaka wygrała przy Złotniczej

Niedziela, 17 września 2017, 21:09
Aktualizacja: 21:10
B klasa (ostatnia klasa rozgrywkowa okręgu jeleniogórskiego) ponownie zawitała na stadion przy ul. Złotniczej. W niedzielnym (17.09) pojedynku 4. kolejki Pub Gol pewnie pokonał Sezal 2 Janiszów 4:1. Podopieczni Lecha Walczaka z kompletem zwycięstw zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Faworytem tego spotkania byli gospodarze, którzy już w pierwszym kwadransie udowodnili, że nie zadowolą się skromnym zwycięstwem, przy minimalnym nakładzie sił. W 11. minucie wynik otworzył Kamil Grabski, a trzy minuty później na 2:0 strzelił Łukasz Modrzyk. Gdy wydawało się, że kolejne bramki dla jeleniogórzan będą kwestią czasu, goście zaskoczyli i zdobyli gola kontaktowego, którego autorem był Remigiusz Węgliński. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie, więc po zmianie stron ekipę Lecha Walczaka czekała dalsza walka, aby przez chwilowy brak koncentracji nie skomplikować sobie meczu. W 62. minucie gry Kamil Grabski po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców, a asystę przy tej bramce trzeba zapisać obrońcy z Janiszowa, który wypuścił przeciwnika sam na sam z bramkarzem. Kilku graczy Sezala domagało się odgwizdania spalonego, jednak szybko im wyjaśniono, że zagranie od przeciwnika to co innego, niż zagranie do kolegi z tej samej drużyny. W 82. minucie wynik na 4:1 ustalił Marcin Smolak i Pub Gol po raz czwarty mógł się cieszyć z kompletu punktów.

W następnej kolejce Pub Gol zagra na wyjeździe z Dragonem Miszkowice, a za dwa tygodnie podejmie Husarię Grzędy.

Pub Gol Jelenia Góra – Sezal 2 Janiszów 4:1 (2:1)