Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 25 kwietnia
Imieniny: Jarosława, Marka
Czytających: 16294
Zalogowanych: 62
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Echa z występu "Śląska"

Poniedziałek, 12 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:37
Autor: Danuta Sulewska
Jako obywatel zamieszkujący Dzielnicę Czarne czuję się dyskryminowany przez organizatorów wczorajszej imprezy, czyli występu zespołu "Śląsk”, ponieważ nie wpuszczono mnie na teren ogrodzony abym mogła usiąść na krześle. Miejsca siedzące były tylko dla ludzi z zaproszeniami.

Kto i kiedy rozdawał zaproszenia społeczeństwo Czarnego( tylko wybrana elita) nie wiedziało gdyż w Informatorze 47 Września Jeleniogórskiego informacji o zaproszeniach nie było. Udało mi się podsłuchać życzenia pełne zawiści wielkich emocji tych, którzy podobnie jak ja nie mieli prawa wstępu tylko, dlatego iż byli innego wyznania.

To już narusza podstawowe prawa człowieka nie wspomnę o savoir vivre, gdzie z wnuczkiem mogłam postać tylko 50 minut. W podatkach nie zalegam, więc jako pełnoprawny obywatel mam prawo obejrzeć w/w imprezę.

Gdyby organizatorzy Pan pleban parafii na Czarnym, Pan Radny Łużniak i Pan Prezydent Kusiak pomyśleli o ustawieniu większej ilości krzeseł nalewno i wyznaczyło miejsca dla mieszkańców Czarnego a jest ich około 200 plus 1000 parafian. Wiadomo mi, że około 40 osób widziałam na miejscach siedzących pozostali około 20 osób przebywali za barierkami, bo nie mieli zaproszeń. Mam popsuty wieczór i trudno wyjaśnić mi wnuczkowi zadający proste i mądre pytania, dlaczego inni stoją skoro są wolne krzesła.

Tylko więcej takich imprez. A kto będzie spłacał długi 100 milionów zadłużenia Miasta Jeleniej Góry. Z poważaniem Danuta Sulewska

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Te imiona noworodków królowały w marcu 2026 r. w Jeleniej Górze. Które byście wybrali?

Oddanych
głosów
235
Zofia
29%
Rozalia
13%
Julia
42%
Mia
16%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Nauka potwierdza. Mężczyźni chorują bardziej
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
"Felerna krzyżówka" znów daje o sobie znać
 
Aktualności
Jelenia Góra znów pełna skarbów i kolekcjonerów
 
Aktualności
Plac zabaw już czeka
 
Aktualności
Wycinka pod tory – kurs na rewitalizację linii
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group