Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6020
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Dzwon na Czarnem

Wtorek, 13 marca 2007, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 13 marca 2007, 16:07
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Dzwon na Czarnem
Fot. Sławek
Stłuczka na skrzyżowaniu Orzeszkowej i Podleśnej.

Dwa uszkodzone samochody to skutek kolizji, do której doszło na skrzyżowaniu ulic Podleśnej i Orzeszkowej na osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Nie do końca wiadomo, który z kierowców zawinił.

Zderzył się fiat punto z chryslerem. Kierowca pierwszego pojazdu ruszał sprzed sklepu. Miał pecha, bo przejechał tylko kilka metrów i został uderzony przez prowadzącego chryslera.

Skutek: zniszczona lampa i rozbity zderzak w fiacie oraz porysowana cała lewa strona drugiego uczestniczącego w kolizji pojazdu. W chryslerze uszkodzona została także miska olejowa oraz felga.

Interweniowała policja. Kierowcy nie mogli dojść do porozumienia, który z nich ponosi winę za zdarzenie. Na miejsce kolizji wezwano także straż pożarną, która wyczyściła jezdnię z rozlanego oleju.

– Nawet na z pozoru mało ruchliwych osiedlowych ulicach trzeba bardzo uważać – apelują policjanci. Teraz, choć uszkodzenia pojazdów nie są duże, ich właścicieli czeka sporo formalności związanych z wypłaceniem odszkodowania przez ubezpieczycieli.
Wiele zależy od tego, kto zostanie uznany za sprawcę stłuczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group