Czwartek, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 6251
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzika przyroda pod Szrenicą

Wiadomości: SZKLARSKA PORĘBA
Czwartek, 3 lutego 2011, 8:12
Aktualizacja: 8:13
Autor: Accipiter
Fot. Organizator
Na wernisaż pokonkursowej wystawy zdjęć zatytułowanej „Fotografia Dzikiej Przyrody – Wildlife Photographer of the Year 2010” zaprasza na dziś, na 17.00, Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej KPN w Szklarskiej Porębie. Wystawę tworzą zwycięskie prace z najbardziej cenionego i największego w świecie konkursu fotograficznego.

Międzynarodowy konkurs organizowany jest rokrocznie od roku 1964 przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie i BBC Wildlife Magazine. Te dwie brytyjskie instytucje szczycą się swoimi dokonaniami w odkrywaniu, propagowaniu i ochronie rozmaitości życia na Ziemi.

Prezentowane prace fotografów dzikiej przyrody (zarówno zawodowców, jak i amatorów) wybrano spośród ponad 31 tysięcy zdjęć (niemal wyłącznie cyfrowych), nadesłanych przez ponad trzy tysiące fotografów z osiemdziesięciu trzech państw.

Wystawę zorganizowaną pod Honorowym Patronatem Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministra Środowiska będzie można oglądać w Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej KPN od dziś do końca lutego br. (od wtorku do niedzieli w godz. 9.00-15.00).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group