• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 3:40
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 2648
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dziewczyny zagrały w piłkę nożną

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 grudnia 2012, 15:43
Aktualizacja: 15:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Osiem żeńskich zespołów wystartowało w turnieju futsalu dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Na najwyższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki ZSLiZ nr 2.

Drużyny
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Zespół Szkół Elektronicznych
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych
Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik”
Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2

Wyniki grupy A
ZSOiT - ZSElektr. - 0:0
II LO - ZSOiT - 0:3
ZSE-T - ZSOiT - 3:2
ZSElektr. - II LO - 1:0
ZSE-T - ZSElektr. - 2:0
II LO - ZSE-T - 0:2

Do półfinałów awansowały : ZSOiT, ZSElektr.

Wyniki grupy B
ZST Mech - ZSP-U - 2:0
ZSO nr 1 - ZST Mech - 1:0
ZSLiZ nr 2 - ZST Mech - 0:0
ZSO nr 1 - ZSP-U - 0:1
ZSP-U - ZSLiZ nr 2 - 0:2
ZSO nr 1 - ZSLiZ nr 2 - 0:1

Do półfinałów awansowały : ZSLiZ nr 2, ZST Mech

Wyniki meczów półfinałowych
ZSElektr. - ZSLiZ nr 2 - 0:1
ZST Mech - ZSOiT - 0:2

Wyniki meczów finałowych

O miejsce I
ZSLiZ nr 2 - ZSOiT - 3:0

O miejsce III
ZSElektr. - ZST Mech - 2:0

Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Salamon Marlena - ZSLiZ nr 2
Najlepszy strzelec – Kołtun Alicja - ZSLiZnr 2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 2 Skład zespołu : Salamon Marzena, Kolasa Dominika, Kruczyńska Paulina, Kowalska Wioletta, Pisarczyk Paulina, Kołtun Alicja, Sasiela Marcelina, Jagieła Katarzyna, Grzegolec Klaudia
Opiekun: Wiatrzyk Bartosz

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Skład zespołu : Ferenc Sandra, Grodzka Aleksandra, Klimowicz Agnieszka, Bojanowska Daniela, Sobczak Ewelina, Żak Paula, Sosnowska Patrycja, Klusek Anna Skiba Paulina.
Opiekun: Łobocki Piotr

3. Zespół Szkół Elektronicznych
Skład zespołu: Jaskórzyńska Kinga, Stelmach Jadwiga, Pieńkowska Dominika, Admyn Elida, Dyzio Dagmara, Zych Justyna, Bartczak Katarzyna, Świder Karolina, Lachowicz Sara
Opiekun : Drozd Jan

4. Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik”
op. Łoboda Radosław

5-6. Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych
op. Góral Jolanta

II Liceum Ogólnokształcące
op. Dobrowolski Jacek

7-8. Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych
op. Ignaciak Robert

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
op. Rosik Justyna

Punkty do współzawodnictwa sportowego:
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 2 - 50pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - 45pkt
Zespół Szkół Elektronicznych - 40pkt
Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik” - 37pkt
Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych - 32,5pkt
II Liceum Ogólnokształcące - 32,5pkt
Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych - 26,5pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - 26,5pkt

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych awansował do finału strefy jeleniogórskiej w Kamiennej Górze -12.02.2013 r

Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group