• Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
  • Godz. 3:59
  • Imieniny: Kai, Łukasza, Leonii, Sotera
  • Czytających: 1738
  • Zalogowanych: 3
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Dziewczyny zagrały w piłkę nożną

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 15 grudnia 2012, 15:43
Aktualizacja: 15:50
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Osiem żeńskich zespołów wystartowało w turnieju futsalu dziewcząt w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Na najwyższym stopniu podium uplasowały się zawodniczki ZSLiZ nr 2.

Drużyny
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Zespół Szkół Elektronicznych
II Liceum Ogólnokształcące
Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych
Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik”
Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2

Wyniki grupy A
ZSOiT - ZSElektr. - 0:0
II LO - ZSOiT - 0:3
ZSE-T - ZSOiT - 3:2
ZSElektr. - II LO - 1:0
ZSE-T - ZSElektr. - 2:0
II LO - ZSE-T - 0:2

Do półfinałów awansowały : ZSOiT, ZSElektr.

Wyniki grupy B
ZST Mech - ZSP-U - 2:0
ZSO nr 1 - ZST Mech - 1:0
ZSLiZ nr 2 - ZST Mech - 0:0
ZSO nr 1 - ZSP-U - 0:1
ZSP-U - ZSLiZ nr 2 - 0:2
ZSO nr 1 - ZSLiZ nr 2 - 0:1

Do półfinałów awansowały : ZSLiZ nr 2, ZST Mech

Wyniki meczów półfinałowych
ZSElektr. - ZSLiZ nr 2 - 0:1
ZST Mech - ZSOiT - 0:2

Wyniki meczów finałowych

O miejsce I
ZSLiZ nr 2 - ZSOiT - 3:0

O miejsce III
ZSElektr. - ZST Mech - 2:0

Nagrody indywidualne:
Najlepszy bramkarz – Salamon Marlena - ZSLiZ nr 2
Najlepszy strzelec – Kołtun Alicja - ZSLiZnr 2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 2 Skład zespołu : Salamon Marzena, Kolasa Dominika, Kruczyńska Paulina, Kowalska Wioletta, Pisarczyk Paulina, Kołtun Alicja, Sasiela Marcelina, Jagieła Katarzyna, Grzegolec Klaudia
Opiekun: Wiatrzyk Bartosz

2. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Skład zespołu : Ferenc Sandra, Grodzka Aleksandra, Klimowicz Agnieszka, Bojanowska Daniela, Sobczak Ewelina, Żak Paula, Sosnowska Patrycja, Klusek Anna Skiba Paulina.
Opiekun: Łobocki Piotr

3. Zespół Szkół Elektronicznych
Skład zespołu: Jaskórzyńska Kinga, Stelmach Jadwiga, Pieńkowska Dominika, Admyn Elida, Dyzio Dagmara, Zych Justyna, Bartczak Katarzyna, Świder Karolina, Lachowicz Sara
Opiekun : Drozd Jan

4. Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik”
op. Łoboda Radosław

5-6. Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych
op. Góral Jolanta

II Liceum Ogólnokształcące
op. Dobrowolski Jacek

7-8. Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych
op. Ignaciak Robert

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1
op. Rosik Justyna

Punkty do współzawodnictwa sportowego:
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych nr 2 - 50pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych - 45pkt
Zespół Szkół Elektronicznych - 40pkt
Zespół Szkół Technicznych ,, Mechanik” - 37pkt
Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych - 32,5pkt
II Liceum Ogólnokształcące - 32,5pkt
Zespół Szkół Ekonomiczno – Turystycznych - 26,5pkt
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 - 26,5pkt

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych awansował do finału strefy jeleniogórskiej w Kamiennej Górze -12.02.2013 r

Zawody zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
309
Tak
69%
Nie
29%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
19.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Czego dotyczył Dolnośląski Kongres Samorządowy?  
Aktualności
Triduum Paschalne  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group