Sobota, 27 czerwca
34°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Dwa wyrównane boje koszykarek Wichosia

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Dwa bardzo wyrównane mecze lig młodzieżowych rozegrano w hali SP nr 11 przy ulicy Moniuszki. W niedzielne popołudnie zagrały juniorki i kadetki KS Wichoś Jelenia Góra.

Rozpoczęło się od pojedynku juniorek UKS-u Basket Zgorzelec i KS-u Wichoś Jelenia Góra. Do tego meczu nasze koszykarki przystąpiły bardzo osłabione brakiem kontuzjowanych Oliwii Rydlikowskiej i Anny Davidson. Pod ich nieobecność znakomicie spisały się kadetki zabobrzańskiego klubu - 14-letnie: Paula Krzykowska i Anna Wałęska, które łącznie zdobyły aż 23 punkty ze starszymi przeciwniczkami. Mecz rozstrzygnęła dramatyczna końcówka, w której przyjezdne zdobyły zwycięskiego kosza. Wynik meczu to 64:66 na korzyść gości. Podobny przebieg miało spotkanie w lidze kadetek jednak z tą różnicą, że zwycięsko z tej konfrontacji wyszły jeleniogórzanki stosunkiem 58:55. Oba spotkania rozegrano w ramach eliminacji do mistrzostw Polski U-18 i U-16.

Najwięcej punktów dla obu zespołów zdobyły:
Paula Krzykowska 15 + 12 (4x3)
Paulina Grabowska 25 (zajmuje 3. miejsce na liście najlepszych strzelczyń ligi DZKOSZ)
Anna Wałęska 6 + 6rnAleksandra Prokop 14rnJoanna Żuczkowska 12rnJagoda Kuduk 8 (9 bloków w obronie!)
Natalia Piwko 8rnJulia Wadecka 4rnAmelia Białas 3rnNadia Biniek 1.

Dla UKS Basket Zgorzelec najwięcej punktów zdobyła Nina Łozowska - 20.

Trenerem obu naszych zespołów jest Rafał Sroka.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka