Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7326
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dubstepowa Herbatka z Sudetów

Niedziela, 15 lutego 2015, 8:20
Aktualizacja: 8:22
Autor: Mea
Region: Dubstepowa Herbatka z Sudetów
Fot. Zbigniew Piepiora
Powstał teledysk z regionu jeleniogórskiego pt. „Dubsteppin’ tea from Sudetes” do muzyki Michała Ficka (DMNSound) ze Ściegien, tworzącego elektroniczną muzykę dubstep. Na zdjęciach są widoki z Karkonoszy, uwiecznione przez Zbigniewa Piepiorę, mieszkańca Kowar.

Dubstep to gatunek muzyki klubowej, który powstał pod koniec lat 90’ XX w. w Wielkiej Brytanii. Nawiązuje do muzyki reggae, dub, techno oraz drum and bass.

- Teledysk do „Herbatki z Sudetów” jest o turyście, któremu podczas wędrówki po górach marzy się ciepła herbatka – mówił kowarzanin.

Zdjęcia do teledysku pochodzą z zimowych wypraw górskich z lat 2010-2015. W niektórych z wycieczek uczestniczył również twórca muzyki dubstep.

- Główna część wideoklipu została nakręcona w tym sezonie. Na teledysku uwieczniono krajobrazy z punków widokowych m.in. na Skalniku (Ostra Mała), Kowarskiej Skale czy Wołowej Górze. Widać z nich Karkonosze, Góry Izerskie, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie i Kotlinę Jeleniogórską – wymienia Zbigniew Piepiora.

Teledysk:

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group