Wtorek, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 5990
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Drzewa oraz brawura przyniosły śmierć

Czwartek, 10 lipca 2008, 17:46
Aktualizacja: Piątek, 11 lipca 2008, 14:54
Autor: M. Kaszuba
Region Jeleniogórski: Drzewa oraz brawura przyniosły śmierć
Fot. PSP
Drogi w regionie lwóweckim należą do jednych z bardziej niebezpiecznych w Jeleniogórskiem. W ostatnich dniach zginęło tam dwóch kierowców.

W gminie Lubomierz między Wojciechowem a Pasiecznikiem, na wąskiej i porośniętej drzewami szosie, z której często korzystają kierowcy jadący w kierunku Lwówka Śląskiego, prowadzący skodę felicję nie wyrobił zakrętu.

Uderzył w drzewo, dachował, a siła odśrodkowa wyrzuciła auto na osiem metrów. Jeden z pasażerów zginął na miejscu, a dwie pasażerki z obrażeniami trafiły do szpitala. - W działaniach ratowniczych udział brały jednostki Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, pogotowie oraz policja – poinformował rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Lwówku Leszek Telega

Niemniej groźny jest odcinek jezdni w okolicy Proszówki w gminie Gryfów Śląski. Tam – najpewniej na skutek nadmiernej prędkości – także po uderzeniu w drzewo, zginął 23-letni kierowca peugeota, pochodzący z Jeleniej Góry. Jedna osoba została ranna.

Policja przestrzega kierujących przed letnią fantazją, która może okazać się zgubna nawet dla tych, którzy uważają się za mistrzów kierownicy i przenieść ich na tamten świat

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group