Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 7893
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Druga część licealiady

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 16 czerwca 2010, 16:43
Aktualizacja: Czwartek, 17 czerwca 2010, 11:14
Autor: arec
Fot. Robert Ignaciak
Udało się wreszcie rozegrać drugą część licealiady. Na stadionie przy ul. Lubańskiej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych startowali w konkurencjach biegowych.

Przed trzema tygodniami z powodu złego stanu bieżni nie rozegrano konkurencji biegowych. Zaległości udało się odrobić w dniu dzisiejszym.

Poniżej podajemy wyniki zawodów.

Bieg na 800 metrów chłopcy:
1.Kajetan Kąs (II LO)
2.Michał Mynarski (I LO)
3.Mateusz Sroka (ZSE)

Bieg na 800 metrów dziewcząt:
1.Marta Marek (ZSE-T)
2.Klaudia Gębczyńska (ZSOiT)
3.Anna Czarniawska (ZSO nr 1)

Bieg na 200 metrów dziewcząt:
1.Sandra Soczyńska (ZSOiT)
2.Zuzanna Adamczyk (II LO)
3.Liwia Błachowicz (II LO)

Bieg na 200 metrów chłopców:
1.Karol Karmelita (ZSE)
2.Rafał Cieślar (I LO)
3.Jarosław Wesołowski (II LO)

Bieg na 100 metrów dziewcząt:
1.Emila Szczypka (ZSO nr 1)
2.Kamila Nicpoń (ZSLiZ)
3.Edyta Uboga (II LO)

Bieg na 100 metrów chłopców:
1.Damian Wojciechów (ZSOiT)
2.Patryk Zbożeń (ZSE)
3.Aleksander Jasiński (ZSE)

Bieg na 1500 metrów dziewcząt:
1.Monika Skoczylas (I LO)
2.Katarzyna Segiet (ZSO nr 1)
3.Emilia Gawęda (ZSLiZ nr 2)

Bieg na 1500 metrów chłopców:
1.Tomasz Kwiatkowski (ZSE)
2.Kamil Senderowski (II LO)
3.Łukasz Lisowski (II LO)

Bieg na 400 metrów chłopców:
1.Michał Antos (ZSOiT)
2.Miłosz Masalski (II LO)
3.Szymon Wyzdorf (ZSE)

Bieg na 400 metrów dziewcząt:
1.Sara Ślęczka (II LO)
2.Oktawia Bielecka (I LO)
3.Kamila Urbańczyk (II LO)

Bieg na 110 metrów przez płotki chłopców:
1.Tomasz Topczewski (ZSOiT)
2.Mateusz Łepecki (II LO)
3.Marek Teodorczuk (ZSE)

Bieg na 100 metrów przez płotki dziewcząt:
1.Amanda Al.-Madani (II LO)
2.Monika Palmerska (IILO)

Bieg na 3000 metrów chłopców:
1.Aleksander Borkowski (ZSE-T)
2.Rafał Matyja (ZSE)
3.Jacek Jolibski (ZSLiZ nr 1)

Sztafeta 4×100 metrów chłopców:
1.ZSOiT
2.ZSE
3.ZSO nr 1

Sztafeta 4×100 metrów dziewcząt:
1.II LO
2.ZSLiZ nr 1

Sztafeta 4×400 metrów chłopców:
1.ZSE
2.II LO

Zawody zorganizował MOS.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group