Wtorek, 9 sierpnia
Imieniny: Edyty, Romana
Czytających: 7697
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dożywocie za zbrodnię

Piątek, 25 czerwca 2021, 8:05
Autor: WAC
Region: Dożywocie za zbrodnię
Fot. archiwum
Przed Sądem Okręgowym w Jeleniej Górze zapadł wyrok skazujący Marka M. na karę dożywotniego pozbawienia wolności. Mężczyzna był oskarżony przez Prokuraturę Okręgową w Jeleniej Górze o zabójstwo.

Do zbrodni doszło 16 kwietnia 2019 roku w godzinach nocnych. Marek M. wszedł do jednego z salonów gier na terenie Bogatyni i ugodził nożem w okolice klatki piersiowej znajdującego się tam 34-letniego mężczyznę. Następnie sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, pokrzywdzony zmarł.

Tej samej nocy sprawca został zatrzymany, a następnie tymczasowo aresztowany. Wtedy też znaleziono nóż, który był narzędziem zbrodni. W toku śledztwa ustalono m.in., że w trakcie popełnienia przestępstwa Marek M. znajdował się pod wpływem alkoholu i narkotyków.

W kwietniu 2020 roku Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze akt oskarżenia zarzucając Markowi M. zbrodnię zabójstwa - informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze prokurator Tomasz Czułowski. - Oskarżony dopuścił się zarzucanego mu czynu będąc uprzednio wielokrotnie skazany za inne przestępstwa, w tym rozbój i czynną napaść na funkcjonariuszy policji, w związku z czym odpowiadał w warunkach recydywy. Orzeczenie nie jest prawomocne.

Twoja reakcja na artykuł?

15
65%
Cieszy
3
13%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group