Niedziela, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 14910
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: „Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”

Środa, 7 listopada 2012, 15:41
Aktualizacja: 15:46
Autor: MDvR
Jelenia Góra: „Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”
Fot. użyczone
Na sobotę 17 listopada zaplanowano I Turniej o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry w dyscyplinach sportów walki pod nazwą ”Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą”. Impreza będzie miała charakter charytatywny.

Regulamin turnieju:

1) Organizator:
Nazwa: Firma SPORT MANAGER Bartosz Kamuda
adres: ul. Krasickiego 7/1 , 58-500 Jelenia Góra
telefon/fax: 693 630 807
e-mail: greenhills@interia.pl
REGON 0211915051

Współorganizator :
Bokserski Klub Sportowy RED FIGHTERS Jelenia Góra

Nr konta BGŻ O/Jelenia Góra
73 2030 0045 1110 0000 0247 9760
„ Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą „

2) Patronat Honorowy obejmie Prezydent Jeleniej Góry

3) Przedsięwzięcie:
I TURNIEJ O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA JELENIEJ GÓRY W DYSCYPLINACH SPORTÓW WALKI pod nazwą „DOPÓKI WALCZYSZ – JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ ! ”.
Wydarzenie będzie miało charakter sportowo - charytatywny i organizowane będzie cyklicznie każdego roku w miesiącu listopadzie .
Tegoroczna akcja charytatywna organizowana jest dla ratowania zdrowia 14-letniego zawodnika Bokserskiego Klubu Sportowego Red Fighters Jelenia Góra Oskara Wierzejskiego

4) Termin i miejsce:
17 listopad 2012r. Hala Sportowa Stadionu Miejskiego w Jeleniej Górze, ul. Złotnicza 12

5) Cel:
Zainaugurowanie corocznego turnieju w dyscyplinie sporty walki w różnych kategoriach wiekowych z udziałem zawodników Klubów Sportów Walki z terenu Województwa Dolnośląskiego z przyświecająca misją charytatywną na rzecz poprawy zdrowia młodych sportowców , w tym roku organizowaną dla Oskara Wierzejskiego.
Promocja młodych talentów w połączeniu ze szlachetną działalnością mieszkańców i sponsorów ma na celu zainicjowanie idei wspierającej właściwą postawę społeczeństwa naszego miasta wobec rodzimych sportowców potrzebujących opieki i pomocy.

6) Grupa docelowa:
Przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Jeleniej Góry i okolic , zarówno zaangażowanych i zainteresowanych sportami walki jak i tych, którzy zechcą włączyć się w akcję charytatywną i równocześnie w połączeniu z rekreacją i wypoczynkiem poznać tajniki promowanej dziedziny sportu.

7) Program przedsięwzięcia
Przesłaniem turnieju będzie propagowanie „ walki” wyłącznie jako dyscypliny sportowej, która w swoim zamierzeniu ma na celu oprócz rozwoju sprawności fizycznej , rozwijanie właściwej postawy społecznej przez potępienie zachowań agresywnych poza ringiem, pochwałę walki honorowej i zdyscyplinowanej, odbywającej się w obecności sędziów i trenerów. Najważniejszą misją Turnieju będzie jednak pozyskiwanie środków finansowych przeznaczonych na leczenie i rehabilitację młodych sportowców Jeleniej Góry , którzy doświadczeni przez los potrzebują pomocy i opieki medycznej. W tym celu zorganizowana zostanie aukcja ofiarowanych przez znane osoby przedmiotów , z której dochód w tym roku zostanie przekazany na leczenie ciężkiej , wymagającej długotrwałej i kosztownej rehabilitacji choroby Oskara Wierzejskiego – młodego zawodnika Klubu Bokserskiego w Jeleniej Górze.

Oskar Wierzejski to młody mieszkaniec Jeleniej Góry, pasjonat sztuk walk, uprawiający boks w Bokserskim Klubie Sportowym Red Fighters Jelenia Góra, posiadający cechy prawdziwego sportowca i zapowiadający się na skutecznego zawodnika. Jego ogromne zaangażowanie w uprawianą dyscyplinę sportu zostało nieoczekiwanie przerwane przez chorobę, z którą teraz podjął walkę. Na leczenie operacyjne i rehabilitacyjne oprócz woli walki i determinacji niezbędne będą środki finansowe, których Oskar i jego rodzina nie posiada. Taką pomoc finansową w celu ratowania jego zdrowia chcemy mu ofiarować organizując dla Niego Turniej.

Turniej będzie promować sporty walki w dziedzinie boksu, boksu tajskiego i MMA ; w każdej dziedzinie rozegrane zostaną po 3 walki pucharowe. Wręczenie pucharów przypadnie Panu Prezydentowi Miasta Jelenia Góra, który został poproszony o objęcie Turnieju Honorowym Patronatem oraz głównym sponsorom turnieju. W przerwach między właściwymi walkami organizator zapewnia część artystyczną z udziałem zespołów muzycznych i tanecznych z Jeleniej Góry. Dostęp publiczności do udziału w przedsięwzięciu – wstęp wolny, dobrowolny zakup cegiełek na dalsze leczenie Oskara. Udział uczestników w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
444
Jest nowy
7%
1-5 lat
14%
5-10 lat
18%
10-20 lat
41%
pow. 20 lat
19%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Zbyt inteligentni, by być szczęśliwi
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
 
112
Zginął na drodze
 
Koszykówka
Walczymy o szósty skalp!
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group