Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 16 października
Imieniny: Gerarda, Gawła
Czytających: 8032
Zalogowanych: 63
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuszyce: "Dolnośląska zima" w Jakuszycach

Sobota, 20 stycznia 2024, 9:02
Aktualizacja: 9:10
Autor: red
Jakuszyce: "Dolnośląska zima" w Jakuszycach
Na Polanie Jakuszyckiej dziś i jutro gratka dla turystów. Organizowane jest wydarzenie "Dolnośląska zima".

Wśród planowanych atrakcji będzie m.in. degustacja lokalnych przysmaków, dolnośląskie koło fortuny, konkursy z różnymi nagrodami, ciekawe publikacje i inne mniejsze atrakcje. Będą również stoiska-namioty wielu innych podmiotów-instytucji z regionu. Będzie np. Miasto Jelenia Góra, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze, Huta Julia w Piechowicach, Podziemna Trasa Podziemna w Krobicy, Koleje Dolnośląskie, Akademia Biegowa KGHM i in.

Stoiska będzie można odwiedzać w godz. 10-16 (w sobotę) oraz 10-15 (w niedzielę). Organizatorem całości jest Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

Pierwsza edycja odbyła się w ub. tygodniu w Karpaczu, a kolejne zaplanowano w Czarnej Górze, Zieleńcu i Świeradowie-Zdroju.

Twoja reakcja na artykuł?

14
61%
Cieszy
1
4%
Hahaha
1
4%
Nudzi
1
4%
Smuci
2
9%
Złości
4
17%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy byłeś/aś już lub planujesz zimowy wypoczynek poza domem?

Oddanych
głosów
709
Tak
19%
Nie
81%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Zawał serca? Zrób to by przeżyć, masz 60 minut
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Kultura
Dziś premiera książki jeleniogórzanki – kryminału "Fala"
 
Piłka nożna
Łużyce postawiły się faworytowi
 
Aktualności
Karkonosz dla Pasieki Doliny Bobru
 
Ciekawe miejsca
Krzywe Baszty W Górach Izerskich – nieludzką ręką utworzone
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group