Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 5359
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Dogtrekking Karkonoski w najbliższą sobotę

Piątek, 23 września 2016, 7:03
Aktualizacja: 19:30
Autor: Org
Region: Dogtrekking Karkonoski w najbliższą sobotę
Fot. Archiwum
– 24 września zapraszamy aktywnych właścicieli psów razem ze swoimi pupilami na pierwszy Dogtrekking Karkonoski organizowany przez Karkonoski Klub Owczarka Niemieckiego w ramach programu "Aktywny Dolny Śląsk" finansowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego – zachęcają do udziału organizatorzy. Start i meta obydwu dystansów – na terenie kempingu Wiśniowa Polana w Miłkowie.

- Zabawę rozpoczynamy o godzinie 9.00 startem uczestników na trasę HARD (30 km). O godzinie 10.00 przewidziany jest start uczestników na trasę EASY (15 km). Uwaga! O godzinie 8.00 rozpoczynamy odprawę weterynaryjną wszystkich uczestników czworonożnych. Trasy będą poprowadzone przez malownicze lasy, łąki i pagórki w okolicach Miłkowa (woj. dolnośląskie) – można spacerować, można biec, można samemu z psem, można całą rodziną i liczniejszą gromadą czworonożnych przyjaciół – informują.

Zabawa polega na odnalezieniu wszystkich punktów kontrolnych oznaczonych na mapie, którą uczestnicy otrzymają przed startem.

Dogtrekking Karkonoski ma charakter biegu na orientację, na punktach kontrolnych zawodnicy będą proszeni o wykonanie prostych zadań lub rozwiązania zagadek.
Rywalizacja w kategoriach:
• Indywidualnej na dystansie 15 km (trasa EASY) lub 30 km (trasa HARD)– do udziału w tych klasyfikacjach zapraszamy wszystkich chętnych z psami, którzy ukończyli 18 lat, a także tych, którzy ukończyli 16 lat za pisemną zgodą prawnych opiekunów.
• Rodzinnej na dystansie 15km (trasa EASY)– tu wiek nie gra roli, jednak w każdej drużynie musi być przynajmniej jedno dziecko poniżej 16 roku życia.

Więcej szczegółów na http://www.kkon.pl/psy/?dogtrekking,24

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group