Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 22 marca
Imieniny: Bogusława, Katarzyny
Czytających: 12929
Zalogowanych: 47
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Dobre starty młodych saneczkarzy

Poniedziałek, 22 lutego 2010, 14:51
Aktualizacja: Środa, 24 lutego 2010, 12:04
Autor: arec
Karpacz: Dobre starty młodych saneczkarzy
Fot. T.Raczyński
Zakończyła się rywalizacja saneczkarzy na XVI Ogolnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Konkurencja rozgrywana na torze lodowym w Karpaczu przyniosła dobre wyniki zawodnikom Śnieżki Karpacz oraz Karkonoszy Sporty Zimowe Jelenia Góra.

Zawody rozegrano w ten weekend na torze lodowym w Karpaczu. Wśród juniorek młodszych w jedynkach drugie miejsce zajęła Małgorzata Kurowska z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra, która uzyskała czas 0:29,297 min. Rywlizację juniorów młodszych zdominowali zawodnicy Śnieżki Karpacz. Pierwszy był Jakub Kowalewski z czasem 0:29,471 min., a trzeci Wojciech Kostka (0:29,724). Konkurs juniorów wygrał Michał Długosz z MKS Karkonosze (0:28,582).

W dwójkach wśród juniorów na trzecim miejscu uplasowały się Dominika Łobocka i Natalia Biesiadzka z MKS Karkonosze (0:22,242). W każdej konkurencji rozegrano tylko jeden ślizg co było spowodowane dodatnią temperaturą.

Sonda

Czy odczuwam w swoim budżecie domowym podwyżkę cen paliw?

Oddanych
głosów
744
Tak
69%
Nie
21%
Nie dotyczy, bo nie jeżdżę samochodem
10%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Demencja ich nie dotyka… Przypadek czy spisek?
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Rzucali kulami w Jeleniej Górze
 
Pogoda
W weekend czekają nas nawet przymrozki
 
Aktualności
Techno w Jeleniej Górze
 
Aktualności
SOR już po remoncie
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group