Poniedziałek, 20 września
Imieniny: Eustachego, Filipiny
Czytających: 4634
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Dobre marki w Tesco, multikino w Echo

Poniedziałek, 7 września 2009, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Dobre marki w Tesco, multikino w Echo
Fot. TEJO
Castorama i Pasaż Grodzki to nie jedyne place budów obiektów handlowych. Przy hipermarkecie Tesco trwa rozbudowa pawilonu: powstanie tam „galeria” ze stoiskami markowych firm. W najstarszym jeleniogórskim markecie na Zabobrzu będzie kilkusalowe kino.

Skutkiem rozbudowy będzie pasaż handlowy o powierzchni 8 tys. metrów kwadratowych – doniosła Polska Gazeta Wrocławska. Przez to market, który w Jeleniej Górze działa od 2000 roku, podwoi swoją przestrzeń.

Nie jest wykluczone, że w pasażu znajdą się butiki z wyrobami firm, po które trzeba teraz jeździć do Wrocławia. Oprócz tego przy pasażu będzie restauracja i kilka kawiarni. Do tego promenada z fontanną i ławkami. Galeria zostanie otwarta wiosną przyszłego roku.

Dziennik informuje także o planach rozbudowy Centrum Handlowego Echo, najstarszej wielkopowierzchniowej placówki handlowej w Jeleniej Górze, otwartej w lipcu 2000 roku. Hipermarket powiększy się o kilka tysięcy metrów kwadratowych. Znajdzie się tam długo oczekiwane przez jeleniogórzan Multikino. I wiele wskazuje na to, że pierwsi widzowie obejrzą tam filmy znacznie wcześniej niż w Focus Parku, którego budowa wciąż jest pod znakiem zapytania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (74) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group